O której godzinie gra Świątek - Fett? GODZINA i DATA meczu Świątek [WIMBLEDON 2022]

i

Autor: ANNE-CHRISTINE POUJOULAT/AFP/East News O której godzinie gra Świątek - Fett? GODZINA i DATA meczu Świątek [WIMBLEDON 2022]

O której godzinie gra Świątek - Fett dzisiaj? GODZINA i DATA meczu [WIMBLEDON 2022]

2022-06-28 13:10

Godzina meczu Igi Świątek 2022 jest oficjalnie ustalona przez organizatorów. Wtedy oficjalnie Polka rozpocznie zmagania na brytyjskich kortach. Po sukcesie na French Open postara się zdobyć tytuł na najbardziej prestiżowym turnieju świata. Kiedy rozpocznie się mecz Świątek - Fett? O której godzinie pierwsza runda Wimbledonu 2022?

Spis treści

  1. Kiedy gra Świątek? [DATA, TERMIN]
  2. O której godzinie gra Świątek - Fett? [GODZINA]

O której godzinie gra Świątek - Fett 2022? Zastanawiacie się, kiedy gra Świątek? Godzina pojedynku w pierwszej rundzie prestiżowego turnieju nie jest już tajemnicą. Najlepsza tenisistka świata rusza do walki o kolejny puchar w swoim dorobku. Startuje, jako faworytka, a wszystko za sprawą spektakularnej gry na kortach Rollanda Garrosa. Polka, tylko z 19-letnią Chinką, straciła jeden set, a tak we wszystkich spotkaniach wygrywała 2:0. Mecze Igi Świątek na Wimbledonie 2022 to kolejna solidna dawka emocji. Oficjalnie można liczyć na nie 27 czerwca, kiedy to nastąpi otwarcie zawodów. Trofeum w grze pojedynczej kobiet w 2021 roku zdobyła Ashleigh Barty. Australijka nie spróbuje nawet obronić tytułu, bo zakończyła karierę zawodową.

Iga Świątek - zarobki, prywatnie, wiek, rodzice, wzrost, chłopak. Kim jest Iga Świątek?

Ekspert o zwycięstwie Igi Świątek

Kiedy gra Świątek? [DATA, TERMIN]

Data meczu Igi Świątek 2022 nie była początkowo znana. Po losowaniu było jedynie wiadomo, że najlepsza rakieta świata zagra w 27 lub 28 czerwca. Już wiadomo, że w ramach rywalizacji w pierwszej rundzie zmierzy się drugiego dnia, czyli 28.06.2022. 

O której godzinie gra Świątek - Fett? [GODZINA]

Godzina meczu Świątek - Fett 2022 również jest ustalona. Tenisistki rozpoczną walkę na korcie punktualnie o godzinie 14:30. Pojedynek nie powinien potrwać długo, bo to Polka jest faworytką. Chorwatka zajmuje dopiero 97. miejsce w oficjalnym rankingu.

Iga Świątek - zarobki 2022. Ile zarobiła w karierze Świątek? [KWOTA]

Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon w 2022 roku?

Sportowe emocje w jednym miejscu. Posłuchaj komentarzy ekspertów dotyczących bieżących wydarzeń i ciekawostek ze świata sportu  - podcast Super SPORT - zaprasza Przemek Ofiara, Jarema Jamrożek oraz Mateusz Kwiatkowski.

Listen to "Czy Iga Świątek wygra Wimbledon 2022?" on Spreaker.