Norman Parke

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews

Norman Parke ponownie zawalczy w polskiej organizacji. Tym razem nie chodzi o Fame MMA!

2021-05-20 13:16

Norman Parke to znany i ceniony zawodnik MMA, który ma podpisany kontrakt z KSW. Niedawno dał się poznać jeszcze większej publiczności, podczas gali Fame MMA 10. W oktagonie zmierzył się z Kasjuszem Życińskim i decyzją sędziów, wygrał starcie. Teraz okazuje się, że ponownie zawalczy w polskiej organizacji, jednak nie chodzi tutaj wcale o Fame MMA.

Norman Parke ponownie w oktagonie. Z kim zawalczy? To ciekawi większość osób. Norman Parke to jeden z najbardziej cenionych zawodników MMA przez polskich kibiców. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, w tym starcia dla prestiżowej federacji mieszanych sztuk walk, czyli Ultimate Fighting Championship. Ostatnio ponownie zaczęło być o nim bardzo głośno, a to wszystko za sprawą spięcia między nim, a jego przeciwnikiem Fame MMA 10 - Don Kasjo, czyli Kasjuszem Życińskim. Pomiędzy chłopakami była widoczna mocna rywalizacja, a finalnie decyzją sędziów walkę wieczoru wygrał właśnie Parke. Werdykt ten odbił się jednak szerokim echem w środowisku sportowym w naszym kraju, a scena podzieliła się zdaniami, jeśli chodzi o werdykt końcowy ich konfrontacji. Choć dookoła walki Don Kasjo i Normana zrobiło się głośno, to okazuje się że kolejna federacja zaproponowała Irlandczykowi współpracę. Norman Parke choć nadal związany jest kontraktem z KSW, został zawodnikiem EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji. Kto będzie jego przeciwnikiem?

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)

Norman Parke - z kim walczy na EFM Show 2?

Norman Parke podczas EFM Show 2 zmierzy się z Valdislavem Kanchevem z Bułgarii. Co ciekawe, jego przeciwnik posiada zawodowy rekord walk - jedenaście zwycięstw, sześć porażek i dwa remisy. Warto również wspomnieć, że między grudniem 2018, a marcem 2020 roku wygrał aż pięć walk z rzędu! Jak będzie teraz? Czas pokaże. Gala EFM Show 2, odbędzie się 11 wrześnie w Sofii, Bułgarii.

Sonda
Fame MMA 10 - Norman Parke słusznie wygrał z Don Kasjo?