Norman Parke ponownie zawalczy w polskiej organizacji. Tym razem nie chodzi o Fame MMA!

2021-05-20 13:16
Norman Parke
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EastNews

Norman Parke to znany i ceniony zawodnik MMA, który ma podpisany kontrakt z KSW. Niedawno dał się poznać jeszcze większej publiczności, podczas gali Fame MMA 10. W oktagonie zmierzył się z Kasjuszem Życińskim i decyzją sędziów, wygrał starcie. Teraz okazuje się, że ponownie zawalczy w polskiej organizacji, jednak nie chodzi tutaj wcale o Fame MMA.

Norman Parke ponownie w oktagonie. Z kim zawalczy? To ciekawi większość osób. Norman Parke to jeden z najbardziej cenionych zawodników MMA przez polskich kibiców. Na swoim koncie ma wiele sukcesów, w tym starcia dla prestiżowej federacji mieszanych sztuk walk, czyli Ultimate Fighting Championship. Ostatnio ponownie zaczęło być o nim bardzo głośno, a to wszystko za sprawą spięcia między nim, a jego przeciwnikiem Fame MMA 10 - Don Kasjo, czyli Kasjuszem Życińskim. Pomiędzy chłopakami była widoczna mocna rywalizacja, a finalnie decyzją sędziów walkę wieczoru wygrał właśnie Parke. Werdykt ten odbił się jednak szerokim echem w środowisku sportowym w naszym kraju, a scena podzieliła się zdaniami, jeśli chodzi o werdykt końcowy ich konfrontacji. Choć dookoła walki Don Kasjo i Normana zrobiło się głośno, to okazuje się że kolejna federacja zaproponowała Irlandczykowi współpracę. Norman Parke choć nadal związany jest kontraktem z KSW, został zawodnikiem EFM SHOW, czyli MMA nowej generacji. Kto będzie jego przeciwnikiem?

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)

Norman Parke - z kim walczy na EFM Show 2?

Norman Parke podczas EFM Show 2 zmierzy się z Valdislavem Kanchevem z Bułgarii. Co ciekawe, jego przeciwnik posiada zawodowy rekord walk - jedenaście zwycięstw, sześć porażek i dwa remisy. Warto również wspomnieć, że między grudniem 2018, a marcem 2020 roku wygrał aż pięć walk z rzędu! Jak będzie teraz? Czas pokaże. Gala EFM Show 2, odbędzie się 11 wrześnie w Sofii, Bułgarii.

Sonda
Fame MMA 10 - Norman Parke słusznie wygrał z Don Kasjo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze