Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: GODZINA walki High League 5. O której Natsu Fagata?

i

Autor: High League Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: GODZINA walki High League 5. O której Natsu Fagata?

Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: GODZINA walki High League 5. O której Natsu Fagata?

2022-12-10 9:55

Natalia Karczmarczyk będzie rywalką Agaty Fąk w jednej z głównych walk gali HIGH League 5, która odbędzie się 10 grudnia w Łodzi. Tego pojedynku nie można przegapić, dlatego sprawdźcie, o której godzinie się rozpoczyna walka Natsu - Fagata 2022 już teraz!

Spis treści

  1. Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: o której godzinie walka na High League 5?

Natalia Karczmarczyk - Agata Fąko której godzinie walka na High League 5? Fani tych influencerek z niecierpliwością czekają na ich starcie w oktagonie. Natsu poprzednie starcie stoczyła w walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice. W starciu o pas wagi muszej kobiet skonfrontowała się po raz drugi z Lexy Chaplin. Po trzyrundowym, wymagającym pojedynku, ostatecznie przegrała przez decyzję. Wcześniej stoczyła jedną konfrontację. W swoim debiucie, podczas pierwszej edycji, również zmierzyła się z Lexy Chaplin i wygrała decyzją sędziowską.

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Natalia Karczmarczyk - Agata Fąk: o której godzinie walka na High League 5?

Natalia Karczmarczyk jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie Team X. Filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą Natsu World.

Fagata do klatki HIGH League powróci po porażce z Lexy Chaplin. Podczas lutowej gali w Krakowie przegrała z przyszłą mistrzynią wagi muszej przez TKO w pierwszej rundzie. W międzyczasie stoczyła jeszcze jeden pojedynek - pokonała Monikę Monę Kociołek przez jednogłośną decyzję. W ostatnich miesiącach o Agacie Fąk jest wyjątkowo głośno - często wzbudza kontrowersje. Towarzyszą jej różnego rodzaju skandale. Walka Natsu Fagata zakontraktowana jest jako druga od końca. Obejrzymy ją najszybciej po godzinie 23:00 a wszystko zależy od tego, jak zakończą się poprzednie starcia.

High League 5 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA]

Sonda
Fagata czy Natsu - kto wygra High League 5?