Natalia Kaczmarek - wiek, wzrost, chłopak, bieg 400 m, Tokio 2020, rekord, Instagram, pochodzenie

2021-08-03 16:33
Natalia Kaczmarek
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

Natalia Kaczmarek to sportsmenka, o której z pewnością usłyszeli wszyscy Polacy. Wszystko za sprawą jej ogromnego sukcesu na Igrzyskach Olimpijskich 2020. Zdobyła złoty medal w sztafecie 4x400m. To jednak nie koniec jej zmagań w Tokio. Kim jest Natalia Kaczmarek? Ile ma lat? Kim jest jej chłopak? Odpowiadamy na te pytania.

Natalia Kaczmarek już zapisała się na karach historii Igrzysk Olimpijskich 2020, a jej przygoda z zawodami jeszcze się nie skończyła. W sobotę 31.07.2021 zdobyła złoty medal w sztafecie mieszanej 4x440 m. W porównaniu do swojej koleżanki z zespołu - Justyny Święty-Ersetic - postanowiła nie rezygnować z zawodów indywidualnych i walczy o medal w biegu kobiet na 400 metrów. Niektórzy jednak nie śledzą sportów lekkoatletycznych na bieżąco i mogą nie wiedzieć, kim jest Natalia Kaczmarek. Postanowiliśmy zebrać kilka informacji na jej temat.

Natalia Kaczmarek - wiek, wzrost, pochodzenie

Natalia Kaczmarek urodziła się 17 stycznia 1998 roku w Drezdenko (województwo lubuskie). W 2021 roku skończyła 23 lata. W internecie nie ma informacji na temat jej wzrostu.

Złota sztafeta na chwilę przed startem - WIDEO z Tokio

Natalia Kaczmarek - chłopak

Wiele osób szuka informacji na temat chłopaka Natalii Kaczmarek. Nic dziwnego, ponieważ to także znany sportowiec. Partnerem złotej medalistki olimpijskiej jest Konrad Bukowiecki, który jest lekkoatletą w pchnięciu kulą i także walczył o medal w Tokio 2020. Odpadł jednak na etapie półfinałów.

Natalia Kaczmarek - rekord

Jaki jest rekord zawodowy Natalii Kaczmarek. W zawodach halowych najwyższy wynik osiągnęła w Toruniu 2021. Było to 52,82. Z kolei na zawodach na stadionach lekkoatletycznych najwięcej pobiegła 50,72. Wydarzyło się to w Poznaniu, również w 2021 roku.

Natalia Kaczmarek - Instagram

Czy Natalia Kaczmarek ma konto na Instagramie? To pytanie z pewnością zadaje sobie wiele osób. Okazuje się, że tak. Jej profil można znaleźć pod nazwą @nataliaakaczmarek. Sportsmenka zamieściła ponad 290 zdjęć i obserwuje ją ponad 30 tysięcy użytkowników aplikacji.

Najnowsze