Mundial 2022 - mecz o 3. miejsce. Kiedy i o której godzinie?

2022-12-17 10:55
Mundial 2022 - mecz o 3. miejsce
Autor: GABRIEL BOUYS/AFP/East News Mundial 2022 - kiedy odbędzie się mecz o 3. miejsce?

Mundial 2022 zbliża się do końca. Kibice już odliczają dni do wielkiego finału, podczas którego poznamy nowego mistrza świata. Wcześniej odbędzie się jednak inne ważne spotkanie, podczas którego rozdane zostaną brązowe medale. Zmierzą się w nim drużyny, które przegrają w półfinałach. Kiedy i gdzie mecz o 3. miejsce?

Mundial 2022 - kiedy odbędzie się mecz o 3. miejsce? To pytanie z pewnością zadaje sobie wielu kibiców, którzy śledzą tegoroczne mistrzostwa świata w Katarze. To będzie wyjątkowe spotkanie, na koniec którego poznamy drużynę zajmującą ostatnie miejsce na podium. Polsce udało się to dwa razy - w 1974 roku, a później w 1982. Sama idea rozgrywania meczu o 3. miejsce jest różnie odbierana przez fanów piłki nożnej. Niektórzy uważają, że jest bez sensu, ponieważ w sporcie chodzi o wygraną, a nie o wyższe miejsce w kwalifikacji. Tutaj warto zaznaczyć, że między innymi z tego powodu mecz o brązowy medal nie jest rozgrywany na Euro. Z drugiej strony można jednak powiedzieć, że zdobycie 3. miejsca na świecie to wyróżnienie, które warto mieć w swoim zawodowym dorobku.

Do kiedy trwa mundial 2022? Data zakończenia mistrzostw świata w Katarze

Mundialowe piosenki. Oto hymny mistrzostw świata

Mundial 2022 - mecz o 3. miejsce. DATA, GODZINA

FIFA poinformowała już, kiedy rozegrany zostanie mecz o 3. miejsce. Walka o brązowy medal mundialu w Katarze odbędzie się w sobotę 17 grudnia. Zgodnie z harmonogramem podanym przez organizatorów, spotkanie rozpocznie się punktualnie o godzinie 17:00 polskiego czasu.

Mundial Katar 2022 - TABELA, GRUPY, WYNIKI. Jak wyglądają tabele mundialu 2022?

Sonda
Czy popierasz ideę rozgrywania meczu o 3. miejsce?

Mundial 2022 - mecz o 3. miejsce. MIEJSCE

Na którym stadionie i w jakim mieście odbędzie się przedostatni mecz mistrzostw świata w piłce nożnej 2022? FIFA zdecydowała, że mecz o 3. miejsce zostanie rozegrany na stadionie Międzynarodowym Chalifa w mieście Ar-Rajjan. Obiekt mieści na trybunach około 50 000 osób.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze