Monika Goździalska - mąż, wiek, dzieci. Kim jest prowadząca Babilon MMA?

2021-06-25 15:35
Monika Goździalska: mąż, wiek, dzieci, Babilon MMA. Kim jest prowadząca Babilon MMA?
Autor: Materiały prasowe organizatora Monika Goździalska: mąż, wiek, dzieci, Babilon MMA. Kim jest prowadząca Babilon MMA?

Monika Goździalska  to modelka i celebrytka. Rozpoznawalność w show-biznesie przyniósł jej udział w programie Big Brother czy Masterchef. Obecnie Monika prowadzi celebrycki program Z pierwszej strony w Telewizji Superstacja. Słynie z dużego poczucia humoru, dystansu do siebie, bardzo aktywnie prowadzi swoje social media i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie.

Spis treści

  1. Monika Goździalska - mąż
  2. Monika Goździalska - wiek
  3. Monika Goździalska - dzieci
  4. Monika Goździalska - Babilon MMA

Monika Goździalska: mąż, wiek, dzieci, Babilon MMA. Monika prywatnie jest szczęśliwą żoną i matką, miłośniczką fitnessu i zdrowego stylu życia. Krótko mówiąc, kobieta, która inspiruje, ale również szokuje, przede wszystkim swoimi szczerymi do bólu opiniami i wypowiedziami. Na co dzień mieszka w Brześciu Kujawskim. Kim jest prowadząca galę Babilon MMA?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Monika Goździalska - mąż

Monika Goździalska wzięła ślub pod koniec 2018 na egzotycznych wakacjach. Niestety gwiazda nie zdradziła, kim jest jej partner.

Monika Goździalska - wiek

Monika Goździalska urodziła się w 1983 roku. To oznacza, że w 2021 roku będzie obchodziła 38. urodziny.

Monika Goździalska - dzieci

Na co dzień wychowuje dwójkę dzieci: Natalię – 12 lat i Tristana – 6 lat

Monika Goździalska - Babilon MMA

25 czerwca w Hotelu Mazurkas Monika Goździalska zadebiutuje jako współprowadząca galę Babilon MMA 23 u boku Krzysztofa Skrzypka. Ogromnie się cieszę, że dołączyłam do ekipy! Sama uprawiam sport, dlatego jestem pewna, że szybko złapię kontakt z uczestnikami. MMA jest sportem, który bardzo szybko się rozwija, jest coraz więcej kibiców boksu. To emocje na najwyższym poziomie dla wszystkich! – mówi podekscytowana Monika Goździalska.

Najnowsze