Mistrzostwa Europy siatkówka 2019 - TERMINARZ mężczyzn. Kiedy i z kim gra Polska?

2019-09-14 14:15 RW
Mistrzostwa Europy siatkówka 2019 - TERMINARZ mężczyzn. Kiedy z kim gra Polska?
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Mistrzostwa Europy siatkówka 2019 - TERMINARZ mężczyzn. Kiedy z kim gra Polska?

Mistrzostwa Europy w siatkówkę 2019 to drugi cel reprezentacji Polski! Pierwsza - najważniejsza misja została zaliczona po trzech znakomitych meczach. Siatkarze Vitala Heynena awansowali na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Teraz czas na walkę o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. Z kim i kiedy gra Polska? Terminarz, daty i miejsca meczów do sprawdzenia w rozpisce na ESKA.pl

Mistrzostwa Europy siatkówka 2019 - terminarz i daty meczów mężczyzn są już znane! Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o ME 2019? Polska trafiła na wymagających rywali czy jednak mieliśmy szczęście w losowaniu? Kiedy i z kim gramy? Siatkarze Vitala Heynena zmagania o tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu rozpoczną w Rotterdamie. Po trzech pierwszych spotkaniach, na dwa kolejne przeniesiemy się do Amsterdamu. Mamy nadzieję i mocno trzymamy kciuki za to, że nasi reprezentanci po rozegranych w Holandii spotkaniach przeniosą się do Francji. 

Mistrzostwa Europy siatkówka 2019 - TERMINARZ mężczyzn

Mistrzostwa Europy 2019 to drugi najważniejszy cel siatkarzy Vitala Heynena. Wiadomo już, że do turnieju przystąpimy jako uczestnik Igrzysk Olimpijskich w Tokio. We wrześniu ME siatkarzy rozegrane zostaną w czterech krajach: Belgii, Słowenii, Francjii i Holandii, gdzie swoje mecze rozegra Polska. Trafiliśmy do grupy D i zmierzymy się kolejno z: Estonią, Holandią, Czechami, Czarnogórą i Ukrainą.

Mistrzostwa Europy 2019 - terminarz prezentuje się następująco:

  • Polska – Estonia (Rotterdam, Ahoy Arena), 13 września, godz. 17:00
  • Holandia – Polska (Rotterdam, Ahoy Arena), 15 września, godz. 16:00
  • Polska – Czechy (Rotterdam, Ahoy Arena), 16 września, godz. 20:00
  • Polska – Czarnogóra (Amsterdam, Zuid Arena), 17 września, godz. 17:00
  • Polska – Ukraina (Amsterdam, Zuid Arena), 19 września, godz. 20:00
Najnowsze