Michał Gała - wiek, wzrost, waga, walki, Fame MMA, Top Model, Martirenti. Kim jest znany Youtuber?

2021-05-15 20:34 Jakub Adamiak
Michał Gała - wiek, wzrost, waga, walki, Fame MMA, Top Model, Martirenti. Kim jest znany Youtuber?
Autor: Kadr z filmu Jak pokonałem kompleksy? z kanału Michał Gała Michał Gała - wiek, wzrost, waga, walki, Fame MMA, Top Model, Martirenti. Kim jest znany Youtuber?

Michał Gała to znany Youtuber, który tworzy swój własny kontent w serwisie YouTube, a także z chęcią dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. Coraz więcej osób szuka informacji o Michale, ponieważ chce się czegoś dowiedzieć o jego osobie. Zebraliśmy najważniejsze informacje w jednym newsie specjalnie dla Was.

Spis treści

  1. Michał Gała - wiek
  2. Michał Gała - wzrost
  3. Michał Gała - waga
  4. Michał Gała - walki
  5. Michał Gała - Fame MMA
  6. Michał Gała - Top Model
  7. Michał Gała - Martirenti

Michał Gała - wiek, wzrost, waga, walki, Fame MMA, Top Model, Martirenti. Michał Gała to znany widzom z programu Top Model influencer, który zgłębiał tajniki modelingu. Chłopak pochodzi z małej wioski Trzebiechów i nie kryje się z tym. Jest absolwentem Technikum Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Jedną z jego pasji są ćwiczenia siłowe. Lubi również biegać i nagrywać filmy. Gała skupia się na rozwoju osobistym. Uwielbia robić zdjęcia i chwalić się nimi w serwisie społecznościowym Instagram. 

Fame MMA 10 - DATA: KIEDY będzie gala? Kto walczy na Fame MMA 10?

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Michał Gała - wiek

Michał Gała nie pochwalił się informacją w sieci kiedy dokładnie obchodzi urodziny. Wiadomo tylko tyle, że w 2021 roku skończy 24 lata.

Michał Gała - wzrost

Michał Gała jest wysokim mężczyzną. Jego wzrost dokładnie wynosi 186 centymetrów.

Michał Gała - waga

Niestety mamy złą wiadomość dla fanów Michała Gały. Nie ma informacji w internecie o wadze influencera.

Michał Gała - walki

Michał Gała w 2021 roku zadebiutuje na gali FAME MMA. Jego przeciwnikiem będzie zwycięzca Top Model Mikołaj Śmieszek.

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, ROZPISKA. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Michał Gała - Fame MMA

Influencer do tej pory bywał na galach Fame MMA w formie wsparcia swoich znajomych. Jednak postanowił zmierzyć się w oktagonie i zawalczy 15 maja 2021.

Michał Gała - Top Model

Michał Gala brał udział w programie Top Model. Namówił go do tego jego przyjaciel. Sam nie czuł się na tyle pewny, aby stanąć przed jurorami. Zgłosił się na casting drogą internetową.

Michał Gała - Martirenti

Michał Gała i Martirenti w 2020 roku zamieszkali w jednym domu wraz z FANKĄ, czyli Anną Wójcik i Czarkiem Gołębiewski, znanym jako Czarek Czaruje. Niestety nie wiadomo czy są nadal razem. Niektóre tabloidy informują, że para rozstała się, ale zachowali przyjacielskie stosunki.

Najnowsze