Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński: WYNIK walki. Kto wygrał na Fame MMA 20?

i

Autor: FAME MMA / Facebook Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński: WYNIK walki. Kto wygrał na Fame MMA 20?

FREAK-FIGHTY

Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński: WYNIK walki. Kto wygrał na Fame MMA 20?

2024-02-11 0:18

Wynik walki Michał Boxdel Baron vs Kasjusz Don Kasjo Życiński jest w zasadzie najważniejszą sprawą, jeśli chodzi o lutową galę. Mówimy tu bowiem o walce wieczoru, jeśli chodzi o kartę główną Fame MMA 20. Kto wygrał? Jak wyglądała walka Boxdel vs Don Kasjo na żywo? Jeśli przegapiliście to starcie, to zaległości nadrobicie za naszym pośrednictwem.

Spis treści

  1. Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński: wynik walki na Fame MMA
  2. Boxdel - Don Kasjo: walka na Fame MMA 20

Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński: wynik walki na Fame MMA jest zaskakujący, czy raczej zwyciężył faworyt. Kto wygrał na Fame MMA 20? Zdecydowanie internauci typowali, że pojedynek wygra Kasjusz Życiński. Głównym argumentem jest fakt, że starcie zostało zakontraktowane jako walka w formule k-1 w rękawicach bokserskich, co premiuje wyższego i sprytnego pięściarza, jakim jest Don Kasjo. Życiński ostatnio bił się w październiku 2023. Wcześniej zmierzył się w lipcu tego samego roku. Oba te pojedynki przegrał, więc nie ma dobrej passy. Za to Boxdel przeszedł metamorfozę i nieustannie pokazuje swoją świetną dyspozycję. Chociażby pokonując Pawła Jóźwiaka, czy Xayoo na gali Bita Śmietanka.

Wyniki wszystkich walk Fame MMA 20. Kto wygrał Fame MMA 10.02.2024? [WYNIKI]

Don Kasjo rozjeżdża Boxdela i Wardęgę

Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński: wynik walki na Fame MMA

Wynik walki Boxdel - Don Kasjo 10 lutego 2024 poznacie w tym miejscu chwilę po północy, gdy odbędzie starcie. Pamiętajcie, że dodatkowo przygotowaliśmy dla was Fame MMA 20 na żywo. Za sprawą relacji minuta po minucie będziecie mogli przeżywać duże emocje i być praktycznie w centrum gali w Krakowie.

Boxdel - Don Kasjo: walka na Fame MMA 20

Walka Boxdela z Don Kasjo na Fame MMA 20 jest co-main eventem, bo główną walką zostało starcie finałowe w turnieju. Michał Baron z Kasjuszem Życińskim mierzył się w 2021 roku. Na gali Fame MMA 12 zdecydowanie lepszy był Kasjo, który w pewnym momencie oszczędzał swojego przeciwnika.

  • RUNDA 1: Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński (K-1 w rękawicach bokserskich)

Ruszył od razu do przodu Boxdel, szukając kopnięcia. Chwilę później długa wymiana ciosów i to była ładna seria ze strony Don Kasjo. W dalszej części rundy sporo wymian z obu stron, ale skuteczniejszy wydaje się być Życiński. Miał swoje kilka sekund Boxdel. Celnie trafiał i ewidentnie robiło to wrażenie na jego rywalu. Wyrównana pierwsza runda, jednak więcej, celniej bił Kasjo. 

  • RUNDA 2: Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński (K-1 w rękawicach bokserskich)

Początek drugiej rundy spokojny, panowie z szacunkiem do swoich umiejętności. W 30 sekundzie mieliśmy ciekawą wymianę, w której skuteczniejszy był Baron. Cały czas odchylony był Kasjusz, prowokował, zachęcał swojego rywala do uderzeń. Boxdel w połowie rundy był już zmęczony, za to Kasjo z dużym spokojem na twarzy. Czuł, podkręcał tempo walki i punktował Barona. 45 sekund przed końcem dużo ciosów dostał Baron i jest bezbronny. Kasjusz z uśmiechem na twarzy zebrał punkty.

  • RUNDA 3: Michał Boxdel Baron - Kasjusz Don Kasjo Życiński (K-1 w rękawicach bokserskich)

Sędziowie zdecydowali, że po dwóch rundach jest 2:0 dla Kasjo. Boxdel musiał skończyć Życińskiego przez TKO. Wiedział o tym i nieustannie ruszał na Don Kasjo. Dużo ciosów na krótkim dystansie, ale sumiennie bronił się i punktował jego rywal. Kasjusz Życiński nic wielkiego w tym starciu nie zrobił. Był konsekwentny i dobrze wykorzystywał swój dystans.

Kasjusz Życiński wygrał przez nie jednogłośną decyzję sędziów!