Mecze żużlowe 2021 - terminarz, drużyny, wyniki, gdzie oglądać

2021-04-24 18:03
Żużel
Autor: Fot. Mariusz Kapa

Mecze żużlowe w 2021 odbywają się pomimo pandemii. To dobra informacja dla fanów speedwayu. Oczywiście są pewne zmiany polegające na tym, że rozgrywki musimy w większości śledzić na ekranach naszych telewizorów i komputerów, ale ważne, że Wasze ulubione drużyny i żużlowcy będą mogli rywalizować o tytuł mistrza. Sprawdzamy jak w tym roku wygląda terminarz, aktualne wyniki i drużyny, które biorą udział w zmaganiach.

Mecze żużlowe 2021 - za nami już pierwsze zmagania żużlowców na torach w Polsce. Niestety fani zmuszeni są dopingować swoich idoli przed telewizorami, ale to nie wpływa negatywnie na ilość emocji związanych z czarnym sportem w polskich domach.

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 - terminarz

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 na szczęście się odbędą, a więc czas zerknąć na terminarz rozgrywek na żużlowych torach w Polsce. Liga wystartowała już 4 kwietnia 2021 roku, a żużlowego mistrza polski, zgodnie z pierwotnymi założeniami, mamy poznać już 25 września 2021 roku. Już w najbliższy piątek i niedzielę 16 i 18 kwietnia 2021 roku na torach spotkają się następujące drużyny:

  • 16.04 (18:00): FOGO UNIA Leszno - EWINNER APATOR Toruń
  • 16.04 (20:30): ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa - MARWIS.PL FALUBAZ Zielona
  • 18.04 (16:30): ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz – MOJE BERMUDY STAL Gorzów
  • 18.04 (19:15): MOTOR Lublin - BETARD SPARTA Wrocław
Śląskie motocyklistki rozebrały się w szczytnym celu. Oto wyjątkowy kalendarz na 2021 rok

Solidna dawka sportowych emocji gwarantowana! W rudzie zasadniczej organizatorzy przewidzieli 14 kolejek. Wszystko zgodnie ze starymi zasadami mecz i rewanż. Następnie w wyniku rywalizacji wyłonione zostaną cztery najlepsze pary, które w konsekwencji będą walczyć o zwycięstwo. W najgorszej sytuacji znajdzie się ostatnia drużyna w tabeli generalnej, ponieważ ta zostanie niestety zdegradowana do 1. ligi.

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 - drużyny

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 to oczywiście drużyny złożone z kochanych przez fanów żużlowców, którzy walczą o wspólny tytuł mistrza Polski. W tym roku pod białą taśmą ustawią się takie drużyny jak: eWinner Apator Toruń, ZOOLeszcz DPV LOGISTIC GKM Grudziądz, Motor Lublin, Eltrox Włókniarz Częstochowa, Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, Betard Sparta Wrocław, Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski, a także Fogo Unia Leszno. Tabela z takimi drużynami zwiastuje ogrom sportowej rywalizacji na torze, ale też pomiędzy poszczególnymi zawodnikami.

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 - wyniki

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 to przede wszystkim wyniki poszczególnych drużyn dopingowanych przez mieszkańców miast, dla których zawodnicy walczą o tytuł mistrza Polski. Najnowsze doniesienia z torów żużlowych w całej Polsce możecie sprawdzać w każdej chwili na oficjalnej stronie speedwayekstraliga.pl

Tutaj też znaleźć można bieżące informacje o tym kiedy będzie można wybrać się na stadion - jak zawsze - celem dopingowania swoich ulubionych żużlowców.

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 - gdzie oglądać

Mecze żużlowe PGE Ekstraliga 2021 w związku z sytuacja epidemiczną odbywają się przy zamkniętych trybunach. Klaruje się pytanie gdzie oglądać rozgrywki i zmagania sportowców. transmisje dostępne są na platformie Eleven Sports 1 oraz nSport+. Godziny transmisji są różne, ale informacje o konkretnych datach i dokładnych godzinach dostępne są na oficjalnej stronie nadawców, jak i PGE Ekstraligi 2021.

Sonda
Czy lubisz żużel?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze