Mecze Bayernu Monachium 2021 - kiedy i z kim gra? Robert Lewandowski walczy o pobicie rekordu!

2021-05-11 15:14 Adam Bysiek
Mecze Bayernu Monachium 2021 - kiedy i z kim gra? Robert Lewandowski walczy o pobicie rekordu!
Autor: CHRISTOF STACHE/AFP/East News Mecze Bayernu Monachium 2021 - kiedy i z kim gra? Robert Lewandowski walczy o pobicie rekordu!

Mecze Bayernu Monachium 2021 za każdym razem skupiają na sobie uwagę kibiców Bundesligi, ale też kibiców z całego świata, w tym z Polski. Przecież to właśnie w tym zespole gra nasz rodak, który robi spektakularną karierę na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia. Najwyższy czas zajrzeć do terminarza rozgrywek i sprawdzić kiedy dokładnie i z kim zagrają piłkarze Bayernu. Nadal gwiazdor światowego footballu - Robert Lewandowski, walczy o pobicie kolejnego rekordu!

Przed piłkarzami niemieckiej drużyny kolejne starcia na murawie. Tym razem może nie pójść tak łatwo jak wcześniej, ponieważ Bayern Monachium zmierzy się ze stosunkowo silnym rywalem.

Mecze Bayernu Monachium 2021 - kiedy i z kim gra

Mecze Bayernu Monachium 2021 - kiedy i z kim gra drużyna, w której walczy o kolejne punktu Robert Lewandowski? Znamy odpowiedź na to wążne z punktu widzenia kibiców pytanie. Najbliższy mecz odbędzie się dokładnie 15 maja 2021 roku, wówczas Freiburg spróbuje pokonać Bayern Monachium w zaciętej walce na boisku. To jednak nie będzie ostatnia batalia stoczona przez piłkarzy ze stolicy Bawarii.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia

Kolejne spotkanie czeka ich dosłownie kilka dni wyżej wspomnianym meczu. Tym razem Robert Lewandowski i jego koledzy z zespołu staną naprzeciw piłkarzy z Augsburga, którzy pod batutą Markusa Weinzierla poczynią wszelkich starań by pokonać mistrzów Niemiec. To spotkanie zaplanowane jest na 22 maja 2021 roku i rozpocznie się o godzinie 15:30.

Robert Lewandowski walczy o pobicie kolejnego rekordu

Robert Lewandowski walczy o pobicie kolejnego rekordu, a to nie powinno już dziwić nikogo, ponieważ nasz rodak dał się poznać kibicom jako narodowy i sportowy bohater, który lubi przesuwać własne granice jak najdalej się da. Gerd Muller, to słynny niemiecki snajper, który w sezonie 1971/72 zdołał strzelić aż 40 bramek. Aktualnie rekord ten ma szanse zostać pobity przez naszego rodaka, Roberta Lewandowskiego. Dobra informacja jest taka, że kapitanowi reprezentacji Polski zostały zaledwie dwie bramki do przebicia wielkiego rekordu Mullera. Wydaje się Wam, że piłkarz da radę? Ma przecież jeszcze 2 mecze na zdobycie tych istotnych goli!

Najnowsze