Mecz Włochy - Anglia 11.07.2021: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI, STATYSTYKI, MEMY

Autor: CARL RECINE/POOL/AFP/East News Mecz Włochy - Anglia 11.07.2021: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI, STATYSTYKI, MEMY

2021-07-11 23:02

Skrót wideo i wynik meczu Włochy - Anglia 11 lipca 2021, to dwie najważniejsze kwestie, jeśli chodzi o finał Euro 2020. Niektórzy kibice sprawdzą również statystyki, a także memy, by poprawić sobie humor. To wszystko podrzucamy w jednym miejscu. Przekonajcie się sami i sprawdźcie, jak wyglądał mecz Włochy - Anglia 11 lipca 2021.

Spis treści

1. Wynik meczu Włochy - Anglia 11.07.2021
  2. Włochy 1-1 Anglia
  3. Mecz Włochy - Anglia 11.07.2021: SKRÓT WIDEO
  4. Mecz Włochy - Anglia 11.07.2021: STATYSTYKI
  5. Włochy - Anglia FINAŁ EURO 2020 - MEMY

Mecz Włochy - Anglia 11.07.2021: SKRÓT WIDEO, WYNIK, BRAMKI, STATYSTYKI, MEMY, to wszystko przyda się kibicom, którzy z różnych powodów przegapili finał Euro 2020. Jaki jest wynik meczu Włochy - Anglia 11 lipca 2021? Kto stworzył sobie najwięcej sytuacji do strzelenia gola i jak prezentuje się skrót wideo meczu Włochy Anglia 11.07.2021? Jeśli zadajecie sobie te pytania i szukacie odpowiedzi, to dobrze trafiliście, bo garść najważniejszych kwestii, jeśli chodzi o finał Euro 2020 podrzucamy w tym miejscu. Zanim piłkarze wybiegli na boisko byliśmy świadkami efektownego widowiska, czyli ceremonii zamknięcia turnieju. Dla osób, które nie mogły oglądać spotkania w TV podrzuciliśmy mecz Włochy - Anglia 11 lipca 2021 online, czy relację minuta po minucie.

Wynik meczu Włochy - Anglia 11.07.2021

Wynik meczu Włochy - Anglia 11 lipca 2021 przesądzi o tym, kto zdobył tytuł najlepszej drużyny Starego Kontynentu. Kto wygrał Euro 2020 i odebrał Portugalii mistrzowski tytuł? Najszybciej przekonamy się o tym około godziny 23:00. W sytuacji dogrywki będzie to 23:30, a w przypadku rzutów karnych zwycięzcę poznamy tuż po północy. Wynik Włochy - Anglia 11.07.2021 aktualizujemy w tym miejscu.

Euro 2024 - KIEDY i GDZIE się odbędzie? Z kim zagra Polska na Euro 2024? [NIEZBĘDNIK]

Włochy 1-1 Anglia

(67' Bonucci - 3' Shaw)

3:2 rzuty karne

Mateusz Bieniek: Igrzyska są głównym celem na ten rok. Chcemy zdobyć medal. To nasze marzenie

Mecz Włochy - Anglia 11.07.2021: SKRÓT WIDEO

Skrót wideo meczu Włochy - Anglia 11.07.2021 przyda się osobom, które przegapiły hitowy pojedynek, ale również tym, którzy chcą sobie przypomnieć, jak wyglądały najgroźniejsze sytuacje na boisku. Kilkuminutowy skrót meczu podrzucimy w tym miejscu tuż po zakończeniu finału Euro 2020.

Włochy 0:1 Anglia (2' L. Shaw)

Włochy 1:1 Anglia

(67' Leo Bonucci)

Mecz Włochy - Anglia 11.07.2021: STATYSTYKI

Statystyki meczu często nie oddają dokładnie tego, co działo się na boisku. Drużyna może częściej posiadać piłkę, wymienić więcej podań, a mimo to przegra pojedynek. Statystyki serwuje się zazwyczaj, jako meczową ciekawostkę. Jak to wyglądało w przypadku meczu Włochy - Anglia 11.07.2021?