Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - kiedy, gdzie, kto gra i o której koniec Euro?

i

Autor: TIZIANA FABI/POOL/AFP/East News Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - kiedy, gdzie, kto gra i o której koniec Euro?

Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - kiedy, gdzie, kto gra i o której koniec Euro?

2021-07-11 17:38

Ceremonia zamknięcia Euro 2020 to widowisko, którego nie możecie przegapić. Szczególnie tyczy się to osób, które nie przegapiły do tej pory żadnego ważnego meczu i żyją emocjami związanymi z mistrzostwami Starego Kontynentu. Kiedy jest ceremonia zamknięcia Euro 2020? Gdzie się odbywa, kto gra, o której godzinie i jakie atrakcje przygotowali organizatorzy? Przekonajcie się sprawdzają wszystkie najważniejsze szczegóły w tym temacie.

Spis treści

  1. Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - jak będzie wyglądać?
  2. Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - kiedy jest?
  3. Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - gdzie? 
  4. Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - o której godzinie?

Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - kiedy, gdzie, kto gra i o której koniec Euro? Co wiadomo, jeśli chodzi o to, jak wygląda ceremonia zamknięcia Euro 2020? Artyści, koncert, godzina, atrakcje i harmonogram to ważne dla kibiców kwestie. Szczególnie mowa o fanach, którzy od początku trwania turnieju oglądali zmagania najlepszych reprezentacji Starego Kontynentu. Nie przegapili żadnego hitowego pojedynki i nie chodzi tylko o starcia z udziałem reprezentacji Polski. Koniec Euro 2020 to wielka impreza z udziałem kibiców. Wiadomo, że ceremonia zamknięcia Euro 2020 na Wembley w Londynie będzie obserwowana z trybun przez 60 tysięcy piłkarskich fanów. Pewne jest również to, iż będą to wyłącznie kibice pochodzący z Anglii, ponieważ taką decyzję, w ramach zachowania bezpieczeństwa sanitarnego, podjął tamtejszy rząd. Jak wygląda ceremonia zamknięcia Euro 2020? Kiedy jest, kto gra i jakie koncerty na koniec Euro 2020? Przekonajcie się w tym miejscu.

Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!

Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - jak będzie wyglądać?

Jak będzie wyglądać ceremonia zamknięcia Euro 2020? Co się wydarzy, jeśli chodzi o koniec Euro 2020 i imprezę na zakończenie turnieju? Londyn jest gospodarzem półfinałów i finałów mistrzostw Europy. Trybuny stadionu będą wypełnione w 75 procentach całej pojemności, czyli na krzesełkach zasiądzie ok. 60 tysięcy widzów. Tak jak w przypadku ceremonii otwarcia można się spodziewać fajerwerków, balonów, tancerzy i koncertu Martina Garrixa z Bono i The Edge. We Are The People wybrzmiało podczas otwarcia w Rzymie i wybrzmi również na Wembley. To właśnie ten hit rozgrzewał nas podczas całego turnieju. UEFA postanowiła zrobić dodatkową, dużą niespodziankę fanom i zorganizować głosowanie na piosenkę, którą usłyszy cały świat i wszyscy oglądający finał Euro 2020. Głosować można było na megahit Yeah od Ushera, Bad Guy od Billie Eilish, Kill MY Mind od Louisa Tomlinsona, ale również na Butter, za które odpowiada BTS. To właśnie utwór tego koreańskiego zespołu, obok We Are The People, zostanie zagrany podczas ceremonii zakończenia.

Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - kiedy jest?

Kiedy jest ceremonia zamknięcia Euro 2020? Zakończenie finałów mistrzostw Europy odbędzie się zgodnie z zapowiedziami. Huczny koniec Euro 2020 odbędzie się 11 lipca 2021. 

Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - gdzie? 

Gdzie jest ceremonia zamknięcia Euro 2020? Choć początkowo czarne chmury zebrały się nad Londynem, wszystko w wyniku trudnej sytuacji epidemicznej, to ostatecznie uda się właśnie tam zorganizować zakończenie turnieju.

Ceremonia zamknięcia EURO 2020 - o której godzinie?

O której godzinie ceremonia zamknięcia Euro 2020? Ostatni mecz rozpocznie się punktualnie o 21:00. Właśnie wtedy wybrzmi pierwszy gwizdek w finałowym starciu na Wembley. Można się spodziewać, że 15-minutowa ceremonia zamknięcia Euro 2020 rozpocznie się o godzinie 20:35.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE