Mecz Polska - Ukraina w Radomiu 2022: BILETY, DATA, MIEJSCE

2022-08-08 13:14
Mecz Iran - Polska / Marcin Janusz
Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Polacy zagrają z Ukrainą w meczu towarzyskim. Nadchodzące spotkanie odbędzie się w Radomiu i będzie idealnym sprawdzianem przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Kibice na pewno nie będą chcieli przegapić zmagań siatkarzy, więc zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o meczu w jednym miejscu.

Reprezentacja Polski zagra w spotkaniu towarzyskim z Ukrainą. Będzie to jeden z pierwszych meczów kontrolnych poprzedzających Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Turniej rozpocznie się w piątek 26 sierpnia i potrwa do niedzieli 11 września 2022 r. Zawody w tym roku zostaną rozegrane w Polsce i Słowenii. Przed startem mistrzostw nasi sportowcy zmierzą się jeszcze w sparingu z reprezentacją Ukrainy, a całość będzie można obejrzeć na żywo w Radomiu. Ile kosztuje wejście na mecz? Kiedy dokładnie rozegra się spotkanie? Przekonajcie się już teraz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mistrzostwa Świata 2022 w siatkówce - TERMINARZ. Kiedy gra Polska?

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52

Mecz Polska vs Ukraina 2022 - DATA, MIEJSCE

Kiedy i gdzie odbędzie się mecz Polska - Ukraina? To ostatnia prosta przed FIVB Mistrzostwami Mężczyzn 2022. Spotkanie zostanie rozegrane w Radomskim Centrum Sportu już w sobotę 13 sierpnia 2022 r. Start meczu o godzinie 18:00.

Sonda
Kto wygra mecz: Polska czy Ukraina?

Polska - Ukraina 2022: BILETY

Bilety na mecz Polski z Ukrainą sprzedają się w ekspresowym tempie, więc jeżeli chcecie zobaczyć polskich siatkarzy w akcji, to trzeba się spieszyć. Wszystkie wejściówki można nabyć na stronie eBilet. Jeżeli chodzi o ceny, to bilety zaczynają się od 59 zł. Dzieci do lat 3 będą mogły wejść za darmo.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze