Mecz Polska - Szwecja. Kiedy i gdzie ostatni mecz grupowy reprezentacji na Euro 2021?

2021-06-16 15:12 MK
Reprezentacja Polski
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Przed nami sportowe spotkanie reprezentacji Polski z drużyną Hiszpanii. Kibice z pewnością będą jednak szukać informacji dotyczących trzeciego spotkania grupowego naszych piłkarzy. To zostanie rozegrane ze Szwecją. Kiedy mecz Polska - Szwecja na Euro 2021?

Euro 2020 - kiedy mecz Polska - Szwecja? Informacji tej poszukuje coraz więcej kibiców. Zanim polscy piłkarze zmierzą się w trzecim spotkaniu grupowym, będą musieli stawić czoła uchodzącej za faworytów drużynie Hiszpanii. Po przegranym meczu ze Słowacją sytuacja polskiej kadry nie prezentuje się znakomicie. Aby wyjść z grupy, członkowie reprezentacji Polski na Euro 2020 muszą zremisować z Hiszpanami i wygrać ze Szwedami. I chociaż wydaje się to być karkołomnym zadaniem, nie jest niemożliwe do osiągnięcia.

Mecz Hiszpania - Polska będzie miał miejsce w najbliższą sobotę, 19 czerwca. Wiadomo już, że na boisku nie pojawi się Grzegorz Krychowiak, który podczas spotkania ze Słowacją otrzymał czerwoną kartkę. Jeśli naszym piłkarzom uda się zremisować bądź wygrać z Hiszpanią, mecz ze Szwecją okaże się być walką o wszystko. Na kiedy zaplanowano trzeci mecz grupowy biało-czerwonych? Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.

Mecz Polska - Szwecja Euro 2021: kiedy i gdzie?

Ostatnie spotkanie grupowe naszej reprezentacji zaplanowano na środę, 23 czerwca. Gwizdek rozpoczynający mecz ma rozbrzmieć o godzinie 18:00. Po pojedynku z Hiszpanami na stadionie Estadio La Cartuja w Sewilli polscy piłkarze powrócą do Rosji, by dać popis swoich umiejętności na stadionie Kriestowskij w Sankt Petersburgu. Mecz tradycyjnie będzie można obejrzeć w TVP 1 i w TVP Sport. 

Rozpoczyna się Euro 2020
Najnowsze