Tokio 2020 - polscy siatkarze w obiektywie

Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

WYNIK meczu Polska - Kanada. Jaki jest wynik Polska vs Kanada Tokio 1 sierpnia?

2021-08-01 3:23

Wynik meczu Polska - Kanada na IO Tokio 2020 to informacja, której szukają kibice siatkówki. Z racji tego, że mecz spotkanie rozpoczęło się o 2:00 w nocy, to część widzów nie mogła sobie pozwolić na śledzenie meczu Polska - Kanada na żywo w telewizji. To był ostatni mecz grupowy naszych reprezentantów i jednocześnie walką z Kanadyjczykami o pierwsze miejsce w grupie.

Wynik meczu Polska - Kanada: siatkówka 2021. W tym artykule na bieżąco aktualizowaliśmy wynik meczu Polska - Kanada w siatkówce mężczyzn na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, dla wszystkich, którzy nie mogli obejrzeć spotkania na żywo. Nasi siatkarze rozpoczęli Igrzyska Olimpijskie w Tokio od przegranej z Iranem (2:3), ale później wygrali trzy mecze, kolejno: z Włochami (3:0), Wenezuelą (3:1) i Japonią (3:0). Obecnie mamy 10 punktów i w starciu z Kanadą będziemy walczyć o pierwsze miejsce w grupie A. Mecz Polska - Kanada odbył się 1 sierpnia, początek spotkania zaplanowano na godzinę 2:00.

Wynik meczu Polska - Kanada

Mecz rozpoczął się genialną grą Polaków. W pierwszym secie nasi siatkarze pokonali Kanadę 25 do 15. Drugi set nie był dla naszej reprezentacji już taki prosty, ale w końcówce Polacy odrobili straty wygrywając kolejnego seta, tym razem 25:21. Wygrywamy mecz 3:0. Ostatni set nasi piłkarze wygrali 25:16.