Mecz Polska - Hiszpania ODWOŁANY? Internauci nie mają wątpliwości [EURO 2020]

Mecz Polska - Hiszpania ODWOŁANY? Internauci nie mają wątpliwości
Autor: SYLVIA DĄBROWA/Polska Press/East News Mecz Polska - Hiszpania ODWOŁANY? Internauci nie mają wątpliwości

Mecz Polska - Hiszpania jest decydujący dla losów biało-czerwonych na Euro 2020. Reprezentacja prowadzona przez Paulo Sousę przegrała w inauguracyjnym spotkaniu ze Słowacją i znacznie pogorszyła swoje szanse w walce o fazę pucharową. Jedni uważają, że trzeba grać do końca, a drudzy nawet się nie łudzą, że uda się zdobyć chociażby cenny jeden punkt.

Mecz Polska - Hiszpania na Euro 2020 odwołany? W ciągu ostatnich kilkunastu godzin zainteresowanie tym tematem bardzo wzrosło. Wszystko za sprawą smutnej porażki z reprezentacją Słowacji w meczu inauguracyjnym. Nikt nie spodziewał się, że piłkarze prowadzeni przez Paulo Sousę, w starciu z najsłabszym grupowym rywalem, stracą kontrolę nad pojedynkiem i jedynym ich zadaniem będzie bronienie się przed atakami rywali. Teraz, by mieć jakiekolwiek szanse na wyjście z grupy w spotkaniu z Hiszpanią potrzebujemy trzech punktów lub jednego, ale przy korzystnych rezultatach w trzeciej kolejce meczów. Kibice z jednej strony wierzą do końca, że polskim piłkarzom uda się zdobyć cenny jeden punkt po heroicznej walce, a drudzy nie mają złudzeń i zapowiadają srogą porażkę. O co chodzi z tym, że mecz Polska Hiszpania jest odwołany

Jan Pirowski i Pawełek przewidują wynik meczu Polska - Hiszpania. Nie pozostawili wątpliwości!

Mecz Polska - Hiszpania 19 czerwca odwołany? 

Mecz Polska - Hiszpania odwołany 19.06.2021 to według wielu internautów najlepsze rozwiązanie. Najmniej optymistyczni uważają, że nie ma sensu grać i podejmować walki o punkty z Hiszpanią. Tym bardziej, że Hiszpania zremisowała swój pierwszy mecz na Euro 2020 ze Szwecją i ruszy całym zespołem, by zdobyć trzy punkty. Ewentualna porażka może sprawić, że drużyna Luisa Enrique nie awansuje do fazy pucharowej. Wiele osób, które nie wierzą w sukces Polski, a wręcz przeciwnie mówią o dużej porażce sięgającej nawet 6:0 twierdzą, że Polska powinna oddać mecz walkowerem. Wtedy UEFA sklasyfikuje wynik 3:0 dla rywali i sprawi, że polscy piłkarze unikną kompromitacji.

Mecz Polska - Hiszpania odwołany: MEMY

Mecz Polska - Hiszpania 19.06.2021 oczywiście nie jest odwołany i wierzymy, że reprezentacja Polski wygra po zaciętym meczu. Trzeba pamiętać, iż nie jest to ta sama Hiszpania, co jeszcze dziesięć lat temu. Brakuje Torresa,  Pique, Xaviego, Iniesty czy Silvy i Villi, czy z obecnej kadry nie ma Ramosa i Busquetsa. Pamiętajmy, że nie znaleźli drogi do bramki Szwedów i zremisowali 0:0.  

Internauci uważają, że mecz Polska - Hiszpania odwołany to najlepsze rozwiązanie. Oto najzabawniejsze obrazki przed pojedynkiem z Hiszpanią:

Najnowsze