BRAMKI na meczu Polska - Słowacja 14 czerwca. Kto strzelił gola podczas EURO 2020?

i

Autor: flickr.com BRAMKI na meczu Polska - Słowacja 14 czerwca. Kto strzelił gola podczas EURO 2020?

Mecz Polska - Hiszpania na Euro 2021. Kto wygra? [GŁOSOWANIE]

2021-06-19 12:02

Mecz Polska - Hiszpania to najbardziej emocjonujące i najbardziej wyczekiwane spotkanie reprezentacji naszego kraju podczas fazy grupowej Euro 2020 roku. Faworytami spotkania są Hiszpanie, jednak Polska ma gracza, którego reprezentacja z Półwyspu Iberyjskiego może nam pozazdrościć - Roberta Lewandowskiego. Jak zakończy się mecz? Oddaj głos!

Euro 2021 to turniej podczas którego będziemy mieli okazję zobaczyć emocjonujący mecz. To pierwszy raz od wielu lat, kiedy Polska znalazła się w jednej grupie z Hiszpanią. Przez długi czas polscy kibice trzymali kciuki, aby uniknąć drużyny z Półwyspu Iberyjskiego. Hiszpanie mają na koncie ogromne sukcesy - wygrana w Mundialu 2010 oraz wygrana na Euro 2008 i Euro 2012. Nic więc dziwnego, że obawy Polaków są bardzo duże. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że reprezentacja Hiszpanii jest zupełnie inna niż za czasów ich największych osiągnięć. Nadal można tam zobaczyć graczy najlepszych klubów europejskich, ale brakuje tam wielkich gwiazd. Tego nie można powiedzieć o reprezentacji Polski, ponieważ w naszej drużynie znajduje się Robert Lewandowski, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Czy to wystarczy, aby pokonać La Furia Roja? Chcemy poznać twoje zdanie. Oddaj głos w ankiecie, która znajduje się niżej!

Jankes, Kama i Rudy wierzą w zwycięstwo Polski z Hiszpanią. Z takim wsparciem wygramy!

Euro 2021 - Polska

Nie ma wątpliwości, że polskie szanse na Euro 2021 opierają się przede wszystkim na figurze Roberta Lewandowskiego. To właśnie on ma zapewnić nam wyjście z grupy. Niestety, podczas pierwszego meczu ze Słowacją nie mogliśmy zobaczyć go w najlepszej formie. Wszyscy liczą, że zmieni się to podczas spotkania z Hiszpanią. Polacy liczą także na innych zawodników, np. Kamila Glika, Jana Bednarka, Wojciecha Szczęsnego czy Karola Linettego.

Sonda
Polska - Hiszpania: kto wygra na Euro 2021?

Euro 2021 - Hiszpania

Hiszpania to reprezentacja pełna gwiazd z najlepszych europejskich klubów. Najlepszym zawodnikiem wydaje się być Alvaro Morata, gracz Juventusu Turyn. To on jest głównym napastnikiem La Furii Roja. Warto też mieć na oku takich piłkarzy jak Marcos Llorente, czy bramkarz David De Gea. Czy Hiszpanie będą w zasięgu polskiej drużyny?