Mecz Holandia - Polska 2022: DATA, MIEJSCE, BILETY, SKŁADY, STATYSTYKI, MEMY

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Mecz Holandia - Polska 2022: DATA, MIEJSCE, BILETY, SKŁADY, STATYSTYKI, MEMY

Mecz Holandia - Polska 2022: DATA, MIEJSCE, BILETY, SKŁADY, STATYSTYKI [LIGA NARODÓW]

2022-06-11 13:05

Mecz Holandia - Polska 2022 szczególnie po spotkaniu z Belgią wywołuje duże emocje. Kibice nie mają wątpliwości, że biało-czerwonych czeka jeszcze trudniejsza przeprawa niż było to właśnie w starciu z Czerwonymi Diabłami. Kiedy jest mecz Holandia - Polska na żywo? Gdzie kupić bilety na mecz Holandia - Polska? Przekonajcie się sprawdzając wszystkie najważniejsze informacje w tym miejscu.

Spis treści

  1. Mecz Holandia - Polska 2022: DATA, MIEJSCE
  2. Mecz Holandia - Polska 2022: BILETY
  3. Mecz Holandia - Polska 2022: SKŁADY
  4. Mecz Holandia - Polska 2022: STATYSTYKI

Mecz Holandia - Polska 2022 na żywo wywoła ogromne emocje. Osoby, które kupiły bilety na Holandia Polska 11.06.2022 mogą liczyć na piłkarskie uniesienia na najwyższym poziomie. Tym bardziej, że reprezentacja Polski ma coś do udowodnienia po sromotniej porażce z Belgią, w drugim pojedynku Ligi Narodów. Zadanie nie będzie łatwe, bo Holandia to ekipa, która bez większych problemów rozprawiła się z pogromcą biało-czerwonych. Pomarańczowi wygrali aż 4:1 i nie zostawili wątpliwości, kto jest faworytem do wygrania dywizji A turnieju. Co więcej, w momencie, gdy Polska grała pierwszym składem z Belgią, Holendrzy wygrali rezerwami z piłkarzami Walii.

Mecz Holandia - Polska 2022: DATA, MIEJSCE

Holandia - Polska odbędzie się 11 czerwca 2022. Piłkarze Czesława Michniewicza mają przed sobą trudne zadanie z kilku powodów. Po pierwsze to potencjalnie obniżone morale po porażce z Belgią 6:1. Po drugie faworyt grupy, który rozprawił się z reprezentacją Belgii, a po trzecie pojedynek odbędzie się na wyjeździe. Mecz Holandia Polska na żywo odbędzie się na Feijenoord Stadion w Rotterdamie.

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2022 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Bożydar Iwanow o meczu Belgia-Polska

Mecz Holandia - Polska 2022: BILETY

Bilety na mecz Holandia - Polska 2022 rozeszły się w błyskawicznym tempie. Polacy będący w Holandii chętnie wykupili wejściówki, by kibicować biało-czerwonym, a przy tym zobaczyć naszych reprezentantów z Robertem Lewandowskim na czele.

Mecz Holandia - Polska 2022: SKŁADY

Składy na mecz Holandia - Polska 2022 poznamy na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Dobry wynik z Belgią dawał nadzieje, że reprezentacja Polski zagra w tym starciu rezerwowym ustawieniem. Tymczasem wielu ekspertów jest przekonanych, że trzeba wyjść na Holendrów "pierwszym garniturem", gdyż to idealna próba faktycznego sprawdzenia się z wymagającym rywalem. A takich też będziemy mieć podczas Mistrzostw Świata w Katarze. Przed spotkaniem było wiadome, że z Holandią nie zagra Robert Lewandowski.

Mecz Holandia - Polska 2022: STATYSTYKI

Statystyka meczów z Holandią jednoznacznie pokazuje, kto jest faworytem spotkania 11 czerwca 2022. We wrześniu i listopadzie 2020 roku naukę gry w piłkę zaserwowali nam Holendrzy. Polska przegrała wtedy 1:0 i 1:2, w ramach Ligi Narodów. W sumie z tym rywalem rozegraliśmy 17 meczów, z czego mamy 3 zwycięstwa, 6 remisów i 8 porażek.

Sonda
Liga Narodów: Kto wygra mecz Polska - Holandia?