ME 2019 - z kim, kiedy i gdzie zagra Polska? [DATA, RYWALE, MIEJSCE]

2019-01-31 9:22
ME 2019 - z kim, kiedy i gdzie zagra Polska? [DATA, RYWALE, MIEJSCE]
Autor: SYLWIA DABROWA / POLSKA PRESS / EAST NEWS ME 2019 - z kim, kiedy i gdzie zagra Polska? [DATA, RYWALE, MIEJSCE]

Mistrzostwa Europy 2019 z udziałem Polski to kolejna okazja na wielkie emocje! Gdzie, kiedy i z kim zagra nasza reprezentacja? Wszystkie szczegóły podrzucamy na ESKA.pl

ME 2019 - z kim, kiedy i gdzie zagra Polska? Rozpiska ze wszystkimi szczegółami do sprawdzenia w tym miejscu! Mecze polski w siatkówkę 2019 będą równie emocjonujące, co spotkania podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata. Piłkarze Vitala Heynena trafili do grupy marzeń i nie powinniśmy mieć problemów z wygraniem wszystkich pojedynków.

Siatkówka 2019 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

ME 2019 - z kim gra Polska? [RYWALE]

Siatkarze Polski po niezwykle udanych mistrzostwach świata zrobią wszystko, by udowodnić swoją wyższość wszystkim drużynom Europy. Przynajmniej jeśli chodzi o rywalizację grupową, to nie powinniśmy mieć z tym problemów. Mieliśmy ogromne szczęście w losowaniu, dzięki czemu jesteśmy jeszcze mocniejszym faworytem w walce o tytuł. Na siatkarskich mistrzostwach Europy naszymi rywalami w grupie D są:

  • Holandia
  • Czechy
  • Estonia
  • Ukraina
  • Czarnogóra

ME 2019 - kiedy i gdzie mecze Polski? [DATA, MIEJSCE]

Gdzie i kiedy mistrzostwa Europy 2019? Pierwszy raz w historii Mistrzostwa Starego Kontynentu zorganizują aż cztery kraje (Słowenia, Belgia, Holandia i Francja), a rywalizacja odbędzie się w dziewięciu halach. Polacy swoje mecze rozegrają w Rotterdamie. ME 2019 rozpoczną się 12 września i potrwają do 29 września.

MECZE POLSKI 2019/2020 - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze