Mateusz Rębecki - wiek, wzrost, Chińczyk, MMA, walka, osiągnięcia, FEN 32, Instagram

2021-02-20 19:55
Mateusz Rębecki
Autor: PIOTR DZIURMAN/REPORTER/EastNews

Kim jest Mateusz Rębecki? To sportowiec, który ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Zawodnik MMA wagi lekkiej oraz grappler, a od 2018 roku mistrz organizacji FEN w wadze lekkiej. Rębecki posiada również czarny pas w Brazylijskim jiu-jitsu. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Mateusz Rębecki - wiek, wzrost, Chińczyk, MMA, walka, osiągnięcia, FEN 32. Kim jest Mateusz Rębecki? To polski zawodnik MMA wagi lekkiej oraz grappler, który używa pseudonimu Chińczyk. Jego kariera w MMA nabrała tempa w kwietniu 2014 roku, kiedy to zadebiutował na gali Fight Night Gryf Arena 1 w pojedynku z Pawłem Zegarem. Mateusz swojego rywala poddał już w 49 sekundzie pierwszej rundy i właśnie tak, krok po kroku stał się jednym z popularniejszych sportowców. Rok później zadebiutował na 8 gali polskiej federacji FEN i zrobił sobie przerwę. W 2017 roku wrócił do MMA i podczas 15 gali FEN zwyciężył jednogłośnie po 3 rundach z Adamem Golonkiewiczem. Mateusz Rębecki jest także członkiem klubu Berserkers Team Szczecin. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Szef FAME MMA odpowiada LIL MASTI! To jej KONIEC w organizacji?!

Mateusz Rębecki - wiek

Ile lat ma Mateusz Rębecki? Sportowiec urodził się 3 listopada 1992 roku w Gryficach, czyli w 2021 skończy 29 lat.

Mateusz Rębecki - wzrost

Jakiego wzrostu jest Mateusz Rębecki? Mężczyzna mierzy 170 cm, a jego waga waha się w okolicach 70 kg.

Mateusz Rębecki - osiągnięcia

Jakie osiągnięcia ma Mateusz Rębecki? Mężczyzna jest znanym sportowcem na całym świecie. Zdobył nie tylko czarny pas Brazylijskiego Jiu Jitsu, ale także może pochwalić się sporą liczbą wygranych walk. W 2015 roku zdobył złoty medal podczas XI Mistrzostw Polski ADCC PRO, a  także dwa lata później podczas XIII Mistrzostw Polski BJJ Adult Brown. Bilans walk sportowca, przedstawia się następująco: 12 walk (11 zwycięstw, 6 KO, porażki 1). Ponadto Mateusz Rębecki w federacji FEN jest dotąd niepokonany z rekordem 8-0.

Mateusz Rębecki - FEN 32

Mateusz Rębecki od 2018 roku jest mistrzem organizacji FEN w wadze lekkiej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć, jak na przykład wygrany pojedynek w 2019 roku z Francuzem Daguir'em Imavov'em czy też rok później nokaut w drugiej rundzie Rosjanina Magomieda Magomiedowa. Co ciekawe, sportowiec zmierzy się 20 lutego 2021 roku w walce wieczoru podczas 32. odsłony wydarzenia z Jose Barrios o pas mistrzowski FEN. 

Mateusz Rębecki - Instagram

Czy Mateusz Rębecki ma konto na Instagramie? Oczywiście, że tak! Znajdziecie go bez problemu, wpisując w lupkę jego nick @chinolaobjj.

Sonda
Kto wygra walkę wieczoru FEN 32?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze