Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023: o której godzinie walka? Kiedy walczy Gamrot?

i

Autor: GIUSEPPE CACACE/AFP/East News Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023: o której godzinie walka? Kiedy walczy Gamrot?

Mateusz Gamrot: O KTÓREJ godzinie walka na żywo? Kiedy walka Gamrot - Jalin Turner?

2023-03-04 20:52

O której godzinie walka Gamrot - Turner na żywo? Nie jest to główny pojedynek gali UFC 285, ale polscy kibice zarwą noc, by to właśnie pojedynek z udziałem Polaka obejrzeć. Mateusz Gamrot mierzy się z dziesiątym zawodnikiem wagi lekkiej i według analityków jest faworytem. Choć różnica wzrostu jest pomiędzy nimi ogromna na korzyść jego rywala. Kiedy walka Gamrot vs Turner? Poznajcie najważniejsze szczegóły i przede wszystkim program UFC 285 już teraz.

Spis treści

  1. Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023: o której godzinie?
  2. Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023: kiedy walka?

O której godzinie walka Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023? W Las Vegas dojdzie do elektryzującego pojedynku, którego nie można przegapić, jeśli jest się fanem MMA. Polak przyjął wyzwanie i na trzy tygodnie przed galą zgodził się zastąpić Dana Hookera, który początkowo miał zawalczyć z Jalinem Turnerem. Ostatecznie doznał kontuzji i musiał z tego starcia zrezygnować. Walka Gamrot Turner na żywo będzie emocjonować kibiców, bo reprezentant Czerwonego Smoka zmierzy się z zawodnikiem mającym serię pięciu zwycięstw z rzędu przed czasem. Na korzyść jego rywala jest również ogromna różnica wzrostu. Wynosi ona 14 centymetrów i była bardzo widoczna podczas spotkania twarzą w twarz. Jalin Turner marzy o tym, by znaleźć się w ścisłej czołówce fighterów kategorii lekkiej. Zwycięstwo nad sklasyfikowanym na 7. miejscu Polakiem niewątpliwie pozwoli mu na awans. 

High League 6 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Mateusz Gamrot przed UFC 285: Zachowałem się wtedy jak małolat

Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023: o której godzinie?

Mateusz Gamrot nie miał zbyt wiele czasu na zastanowienie. Przyjął walkę na blisko trzy tygodnie przed galą UFC 285 i lada chwila okaże się, czy podjął dobrą decyzję. Choć sam przyznaje, że zrobił to bez zawahania i z radością zastąpił kontuzjowanego Dana Hookera. Pokazał takim zachowaniem swoją mistrzowską mentalność. Jalin Turner to obecnie numer 10 wagi lekkiej, a Gamrot to siódemka w oficjalnym rankingu. Polak będzie chciał potwierdzić swoją wyższość na tle obdarzonego lepszymi warunkami fizycznymi rywala. O której godzinie walka Gamrot Turner na żywo? Walką wieczoru jest pojedynek Jona Jonesa z Cirylem Ganem i on odbędzie się jako ostatni w kolejności. Karta główna UFC 285 zostanie otwarta o godzinie 4:00 w nocy. Jako pierwsi zawalczą Bo Nickal i Jamie Pickett, a później do klatki wejdzie Mateusz Gamrot i Jalin Turner.

Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023: kiedy walka?

Walka Mateusz Gamrot - Jalin Turner 2023 na żywo rozpocznie się po godzinie 4:00 w nocy, z 4 na 5 marca. Całościowo najważniejszym wydarzeniem gali UFC 285 bezsprzecznie jest powrót do oktagonu Jona Jonesa. Amerykanin to żywa legenda UFC. Pozostaje niepokonany od 2010 roku, a jako mistrz wagi półciężkiej nie miał sobie równych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE