Marta Linkiewicz wraca do klatki MMA?! Fani spekulują, że powalczy z...

Marta Linkiewicz
Autor: Screen z YT: Martirenti vs Linkimaster (zapowiedź walki) / FAME MMA

Fame MMA 9 zbliża się wielkimi krokami! Kto pojawi się w kobiecej karcie walk?! Fani są niemalże pewni, że ponownie ujrzą w klatce Martę Linkiewicz, a jej rywalką zostanie Magda Lubacz, o której głośno było już jakiś czas temu! Czyżby szykowało się dynamiczne starcie tych dwóch pań? Fani już zacierają ręce!

Fame MMA 9 planowo ma odbyć się 6 marca 2021 roku, jeśli oczywiście sytuacja na świecie poprawi się do tego stopnia, że organizacja sportowego wydarzenia nie będzie stanowiła żadnego problemu. Fani tego widowiska już zacierają ręce na udostępnioną i uzupełnianą na bieżąco kartę walk, która zdaje się być równie fascynująca, jak w poprzednich edycjach sportowego show. Jak prezentują się walki kobiet na Fame MMA 9, które zawsze budzą w widzach wiele emocji i kontrowersji? Fani są niemalże pewni, że już w marcu będziemy mieli okazję obejrzeć spektakularne starcie dwóch influencerek, które mają między sobą pewne nierozwiązane konflikty. Czy rozwiążą je w oktagonie na Fame MMA 9?

Miłośnicy tego wydarzenia są przekonani, że Marta Linkiewicz ponownie weźmie udział w Fame MMA, a jej rywalką będzie zwyciężczyni trzeciej edycji programu Projekt Lady Magdalena Lubacz, która swoją drogą miała zadebiutować w sportowej klatce już jakiś czas temu! 

Fame MMA 9 - Marta Linkiewicz vs Magda Lubacz?

Fame MMA 9 zbliża się wielkimi krokami! Czy Marta Linkiewicz zawalczy z Magdą Lubacz podczas najnowszej gali? Choć na ten moment nie pojawiły się w tej kwestii jeszcze oficjalne informacje, potyczka słowa dziewczyn w mediach społecznościowych może okazać się tego dowodem!

Najnowsze