Mariusz Pudzianowski - wiek, wzrost, hotel, majątek, biznesy, wykształcenie, brat, waga

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER / EAST NEWS Mariusz Pudzianowski - wiek, wzrost, hotel, majątek, biznesy, wykształcenie, brat, waga

Mariusz Pudzianowski - wiek, żona, zarobki, majątek, wzrost, waga, wykształcenie, brat

2022-12-17 14:28

Mariusz Pudzianowski jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim sporcie. Umięśniony mężczyzna ma na koncie mnóstwo sportowych sukcesów, ale radzi sobie również w życiu prywatnym. Kim jest Mariusz Pudzianowski? Jakie skrywa tajemnice? Przekonajcie się i poznajcie Pudzillę bliżej już teraz.

Spis treści

  1. Mariusz Pudzianowski - wiek
  2. Mariusz Pudzianowski - wzrost
  3. Mariusz Pudzianowski - waga
  4. Mariusz Pudzianowski - żona
  5. Mariusz Pudzianowski - tytuły strongman
  6. Mariusz Pudzianowski - wykształcenie
  7. Mariusz Pudzianowski - majątek
  8. Mariusz Pudzianowski - brat

Mariusz Pudzianowski - wiek, wzrost, żona, majątek, waga, wykształcenie, biznesy, brat. Nie ma w Polsce osoby, która nie wie, kim jest Mariusz Pudzianowski. Zdecydowanie to jeden z najbardziej utytułowanych i najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców. Najstarsi internauci znają go z lat świetności, podczas mistrzostw strongmanów. Mariusz Pudzianowski zdobył wszystko, co było możliwe do zdobycia. Młodzi znają go przede wszystkim z walk dla federacji KSW. Wszystko zaczęło się w 2009 roku, kiedy to w kilkanaście sekund pokonał Marcina Najmana. W kolejnych starciach pokonywał takich zawodników, jak Bob Sapp, Oli Thompson, Paweł Nastula, Popek, Tyberiusz Kowalczyk czy Erko Jun. Kim jest Mariusz Pudzianowski? Jedną z największych gwiazd sportu przybliżamy w tym miejscu.

Tak mieszka Mariusz Pudzianowski. Takiej posiadłości mogą zazdrościć nawet miliarderzy

Mariusz Pudzianowski - wiek

Ile lat ma jeden Mariusz Pudzianowski? Nasz mistrz, który zawsze godnie reprezentuje biało-czerwone barwy urodził się 7 lutego 1977 roku w Białej Rawskiej w województwie łódzkim. W 2022 roku obchodził 45. urodziny.

Mariusz Pudzianowski - wzrost

Ile wzrostu ma Mariusz Pudzianowski? Pudzilla mierzy 186 centymetrów wzrostu, co przy ogromnej masie mięśniowej budzi postrach rywali w mieszanych sztukach walki.

Mariusz Pudzianowski - waga

Mariusz Pudzianowski 20 marca 2021 przed KSW 59 wniósł na wagę ponad 120 kilogramów. Co ciekawe, Pudzian najwięcej ważył podczas KSW 13, 7 maja 2010, przed walką z Yusuke Kawaguchim - 128,3 kg. Najmniej wniósł na wagę przed KSW 17, 26 listopada 2011 i drugą walką z Jamesem Thompsonem - 116 kg.

Mariusz Pudzianowski - żona

Żona Mariusza Pudzianowskiego istnieje? Czy Mariusz Pudzianowski ma dziewczynę lub wstąpił w związek małżeński? To jedna z największych tajemnic z życia popularnego sportowca. Dominator niechętnie porusza ten temat i zostawia tę sferę całkowicie prywatną.

Mariusz Pudzianowski - tytuły strongman

Mariusz Pudzianowski to ośmiokrotny Mistrz Polski Strongman, sześciokrotny Mistrz Europy Strongman w latach 2002–2004 i 2007–2009 i pięciokrotny Mistrz Świata Strongman w latach 2002, 2003, 2005, 2007 i 2008. Pudzilla wraz z Jarosławem Dymkiem zdobył dla Polski pierwszy w historii kraju medal w sporcie Strongman. Było to na Drużynowych Mistrzostwach Świata Par Strongman 1999.

Mariusz Pudzianowski w sumie trzy razy drużynowo zdobył Mistrzostwo Świata Par Strongman w latach 2003–2005.

Mariusz Pudzianowski - wykształcenie

Mariusz Pudzianowski ma wyższe wykształcenie, którego w zasadzie nie musiał zdobywać. Był jednak na tyle ambitny, że postanowił zdobyć dwa tytuły naukowe. Najpierw licencjat, a teraz może cieszyć się mianem magistra. Pudzianowski bronił licencjata w maju 2008 roku na Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi. Temat jego pracy to: Kultura organizacyjna w marketingu sportowym na świecie. Na tej samej uczelni zdobył magistra,

QUIZ: Mariusz Pudzianowski - Jesteś jego fanem? Komplet punktów to obowiązek!

Pytanie 1 z 15
Ile razy Mariusz Pudzianowski był mistrzem świata strongman?

Mariusz Pudzianowski - majątek

Jaki majątek ma Mariusz Pudzianowski? Pudzian od lat ciężko pracuje na swój sukces sportowy, ale i materialny. Wyznaje zasadę, że samo się nic nie zrobi i trzeba w życiu zapracować na swoją markę. Jak podał serwis therichest.com, majątek Pudziana kilka lat temu wynosił około 8 milionów dolarów. Super Express natomiast informował, że Pudzianowski w 2019 roku zarobił około 2 miliony złotych brutto ze wszystkich źródeł.

Mariusz Pudzianowski - brat

Mariusz Pudzianowski ma brata, przy hicie którego wielokrotnie wchodził do okrągłej klatki. Brat Mariusza, Krystian Pudzianowski, to wokalista i zawodnik MMA, który odpowiada za utwór Dawaj na ring. Krystian jest o 4 lata młodszy od Mariusza. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE