Marcin Xayoo Majkut - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk

i

Autor: Daniel Szura

FREAK-FIGHTY

Marcin Majkut - Dariusz Kaźmierczuk: WYNIK walki Fame MMA 20. Kto wygrał 10.02.2024?

2024-02-11 0:01

Wynik walki Marcin Xayoo Majkut - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk na Fame MMA 20 jest zaskakujący, czy raczej wygrał faworyt? Tym niewątpliwie był Xayoo, za którym przemawiała szybkość, siła i młodość. Daro Lew natomiast w ostatnich miesiącach poczynił spore postępy. Czy udowodnił kolejny raz, że jest nieobliczalnym fighterem? Przekonacie się na naszej stronie.

Spis treści

  1. Marcin Majkut - Dariusz Kaźmierczuk: wynik walki Fame MMA 20

Marcin Majkut - Dariusz Kaźmierczukwynik walki Fame MMA 20 podrzucamy w tym miejscu. Kto wygrał Xayoo vs Daro Lew 10.02.2024? Zacznijmy jednak od tego, że mało kto spodziewał się takiego pojedynku i to praktycznie na samym szczycie karty walk. Początkowo z Marcinem Majkutem miał walczyć Norbert "Dis" Gierczak, ale ten niespodziewanie przegrał z Kaźmierczukiem. Dlatego też to groźny Daro Lew dostał szansę pokazania się w starciu z dużo młodszym i szybszym zawodnikiem.

Wyniki wszystkich walk Fame MMA 20. Kto wygrał Fame MMA 10.02.2024? [WYNIKI]

Mateusz Borek zdradza kulisy negocjacji Tomasza Adamka z KSW i Fame MMA

Marcin Majkut - Dariusz Kaźmierczuk: wynik walki Fame MMA 20

Wynik walki Marcin Majkut - Dariusz Kaźmierczuk na Fame MMA 20 poznaliśmy praktycznie na sam koniec gali. To dwunaste starcie wieczoru. 

  • RUNDA 1: Marcin Xayoo Majkut - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk: K-1 w małych rękawicach

Od razu ruszył Xayoo, pressing, a Daro Lew zaczął świetnym ciosem, lewym, prostym. Dostał low-kicka Kaźmierczuk i widać było grymas na jego twarzy. Dariusz Kaźmierczuk poszedł na wymianę, dostał cios, po którym padł na deski. Liczony i sędzia zakończył pojedynek!

Fame MMA 20 LIVE - RELACJA ONLINE 10.02.2024, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO