Marcin Najman - Bonus BGC: WALKA. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

2019-09-04 16:04 RW
Marcin Najman - Bonus BGC: WALKA. Kiedy, gdzie i o której godzinie?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME MMA 5: Zapowiedź I konferencji (YouTube.com/FAME MMA) Marcin Najman - Bonus BGC: WALKA. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

Marcin Najman - Bonus BGC to walka, która przyciągnie mnóstwo osób przed szklane ekrany! Obaj zawodnicy cieszą się dużą rozpoznawalnością i ciężko jednogłośnie wskazać faworyta. Kiedy i gdzie hitowe starcie? O której godzinie walka Najman - Bonus BGC? Sprawdźcie najważniejsze informacje o pojedynku - na ESKA.pl

Marcin Najman - Bonus BGC: walka. Kiedy, gdzie i o której godzinie? Garść najważniejszych informacji o pojedynku podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Początkowo dużo się mówiło, że Najman - Bonus BGC to jedna z walk na kolejnej gali. Chętnych na zobaczenie, jak ci zawodnicy krzyżują rękawice było mnóstwo. Organizacja Fame MMA 5 oficjalnie potwierdziła starcie na początku września 2019. 

Marcin Najman - Bonus BGC: KIEDY, GDZIE WALKA

Marcin Najman przegrał Pawłem "Trybsonem" Trybałą na pierwszej gali Free Fight Federation. Zapowiedział wówczas, że kończy karierę, jednak jak się niedługo później okazało, tak nie będzie! Najman, czyli zawodnik, który debiutował w zawodowym ringu w 2001 roku, wraca do oktagonu, by zawalczyć w formule MMA. Jego rywalem ma być legenda polskiego YouTube, Bonus BGC. Do starcia dojdzie już 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. 

NAJMAN - BONUS BGC: GODZINA 

O której godzinie walka Marcin Najman - Bonus BGC? Gala rozpoczyna się o godzinie 20:00, więc można się spodziewać, że do samego pojedynku dojdzie ok. 22:00. Warto jednak odpalić galę Fame MMA od samego początku.

Najnowsze