Lord Kruszwil - Mini Majk 2019: WALKA na Fame MMA 5 [KIEDY, GDZIE, GODZINA, KARTA WALK]

2019-10-26 21:06 RW
Lord Kruszwil - Mini Majk 2019: WALKA na Fame MMA 5 [KIEDY, GDZIE, GODZINA, KARTA WALK]
Autor: https://www.facebook.com/famemmatv/ (screen) Lord Kruszwil - Mini Majk 2019 KIEDY, GDZIE, GODZINA, KARTA WALK

Lord Kruszwil - Mini Majk na Fame MMA 5! Walka została oficjalnie potwierdzona przez organizatorów wieczorem, 17 września 2019. Hitowy pojedynek odbędzie się w ramach Super Freak Fight. Kiedy walka Lord Kruszwil - Mini Majk? Gdzie się odbędzie? O której godzinie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Lord Kruszwil - Mini Majk 2019: walka na Fame MMA 5 rozgrzeje internautów, fanów federacji i nie tylko. Co wiadomo o starciu Lord Kruszwil - Mini Majk? Fame MMA odkrywa karty, a my podrzucamy garść najważniejszych informacji. Dla wielu osób dużym zaskoczeniem było to, że jeden z najpopularniejszych twórców w Polsce przyjął wyzwanie i skrzyżuje rękawice w starciu z youtuberem mierzącym 130 centymetrów. Już można obstawiać, jak długo potrwa to starcie, bo zostało ono potwierdzone, 17 września 2019!

FAME MMA 5: KRUSZWIL ZWYCIĘZCĄ POJEDYNKU poprzez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Lord Kruszwil - Mini Majk 2019: kiedy walka?

Walka Lord Kruszwil - Mini Majk 2019 to absolutny hit, jeśli chodzi o starcia typu Freak Fight. Każdy materiał tych charakterystycznych twórców przyciąga przed ekrany setki tysięcy użytkowników serwisu YouTube. O starciu i możliwym pojedynku zrobiło się głośno już podczas poprzedniej, czwartej części gali federacji Fame MMA. Wówczas Mini Majk prosto z oktagonu zadzwonił do jednego z najpopularniejszych Youtuberów w Polsce i rzucił mu wyzwanie walki. Ten przyjął jego propozycję. Do 17 września OFICJALNIE starcie nie było potwierdzone. Teraz już wiemy, że dojdzie do niego 26 października 2019 roku.

Lord Kruszwil vs Mini Majk 2019: gdzie walka?

Lord Kruszwil vs Mini Majk 26.10.2019 odbędzie się w trójmiejskiej hali Ergo Arena. Bilety na wydarzenie są jeszcze dostępne, ale spieszcie się z ich zakupem. Po tym ogłoszeniu liczba wejściówek maleć będzie z dnia na dzień! 

Zobacz: Fame MMA 5 - WALKI, KARTA WALK, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2019?

Lord Kruszwil - Mini Majk 2019: godzina

Lord Kruszwil - Mini Majk 2019 nie jest walką w ramach Freak Fight. To starcie w ramach Super Freak Fight, a nawet czegoś więcej. Organizatorzy poinformowali, że w związku z tym hitowym starciem przygotowali akcję charytatywną, o której więcej dowiemy się już wkrótce. Godzina walki znana będzie bliżej gali Fame MMA 5. Możliwe, że starcie odbędzie się tuż przed głównym starciem - Isamu vs Rafonix. Warto dodać, że jedną z walk będzie również pojedynek Marcina Najmana z Bonusem BGC.

Lord Kruszwil - Mini Majk: KARTA WALK

Kto walczy na Fame MMA 5? Karta walk jest dłuższa o wspomnianą walkę Lord Kruszwil vs Mini Majk. Do tej pory ogłoszono siedem starć. Lista z nazwiskami poniżej:

  • Isamu - Rafonix
  • Marcin Najman - Bonus BGC
  • Lord Kruszwil - Mini Majk
  • Kasti - Krycha
  • Malczyński - AdBuster
  • Malczyński - Olejnik
  • Kamil "Hassi" Hassan - TBA
Najnowsze