Linkimaster - Zusje: WALKA na Fame MMA 6. Kto wygra: Linkiewicz czy Smogulecka?

2020-03-28 12:51 RW
Linkimaster - Zusje: WALKA na Fame MMA 6. Kto wygra: Linkiewicz czy Smogulecka?
Autor: screen: https://www.instagram.com/p/B71rpSRJWwg/ Linkimaster - Zusje: WALKA na Fame MMA 6. Kto wygra: Linkiewicz czy Smogulecka?

Fame MMA 6 zbliżą się wielkimi krokami i zdecydowanie będzie to pierwsze tak gorące wydarzenie wiosny 2020. Niewątpliwie punktem kulminacyjnym wieczoru będzie starcie Najman - Piechowiak. Kibice będą wyczekiwać również jedynego starcia kobiet. Mowa o pojedynku Marty 'LinkiMaster' Linkiewicz z Kamilą "Zusje" Smogulecką. Kto wygra? Dajcie znać i wybierzcie swoją faworytkę - na ESKA.pl!

Linkimaster - Zusje: walka na Fame MMA 6 to gwarancja emocji dla wszystkich oglądających galę federacji. Marta Linkiewicz już pod koniec marca 2020 stanie do swojej trzeciej w karierze walki. Influencerka w swoim pierwszym starciu bez problemów rozprawiła się w klatce z Esmeraldą Godlewską, ale już w drugim przegrała pojedynek z Anielą Bogusz, czyli Lil Masti. Wydaje się jednak, że Linkiewicz jest zdecydowaną faworytką, a wszystko dlatego, że 24-letnia Kamila Smogulecka po raz pierwszy wejdzie do okrągłej klatki. Do ogłoszenia informacji, że walka Linkimaster - Zusje na Fame MMA 6 doszło podczas trwania 5. edycji wydarzenia. Panie pojawiły się w okrągłej klatce i jak przekonywały o tym, że dopiero co pojawiła się propozycja starcia dowiedziały się przed chwilą. 

Linkimaster - Zusje: KTO WYGRA?

Projekt Fame MMA zyskał w ostatnim czasie bardzo mocno na popularności. Aby utrzymać tendencję wzrostową, organizatorzy dobierają coraz bardziej znane osobistości. Gwiazdami federacji są m.in. Kubańczyk, Lord Kruszwil, Dawid i Marcin Malczyńscy oraz Marcin Najman, który podczas Fame MMA 6 stoczy walkę z Piotrem Piechowiakiem. Podczas szóstej edycji w częstochowskim oktagonie będziemy świadkami starcia pań. Marta Linkiewicz zmierzy się Kamilą Smogulecką. 

Kto jest faworytem tego pojedynku? Dajcie znać głosując w naszej sondzie. Do hitowego starcia dojdzie już 28 marca, podczas gali Fame MMA 6 w Częstochowie. 

Najnowsze