Liga Mistrzów 2021 - FINAŁ: Marshmello wystąpi przed meczem! Jakie hity zagra 29 maja?

i

Autor: CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER / EAST NEWS Liga Mistrzów 2021 - FINAŁ: Marshmello wystąpi przed meczem! Jakie hity zagra 29 maja?

Liga Mistrzów 2021 - FINAŁ: Marshmello wystąpi przed meczem! Jakie hity zagra 29 maja?

2021-05-18 14:21

Marshmello, światowa supergwiazda muzyki elektronicznej i zdobywca licznych nagród, uświetni tegoroczną ceremonię otwarcia finału Ligi Mistrzów UEFA. Krążki uznanego artysty DJ-a i producenta muzycznego wielokrotnie pokryły się platyną, a przeboje takie jak Happier, Silence czy Friends, znane są fanom na całym świecie. Podczas piątego z rzędu wydarzenia sponsorowanego przez markę Pepsi, w sobotę 29 maja 2021 roku Marshmello zaprezentuje bezprecedensowe, sześciominutowe wirtualne doświadczenie muzyczne, wykorzystując w tym celu najnowsze osiągnięcia techniki. To niezwykłe wydarzenie będzie pierwszym tego typu przedsięwzięciem nie tylko dla słuchaczy i widzów, ale i Pepsi oraz UEFA.

Liga Mistrzów 2021 - FINAŁ: Marshmello wziął udział w specjalnym klipie, w którym rozważa dostępne możliwości na kolejny show. Pojawiają się propozycje od znajomych postaci z innych produkcji marki Pepsi, w tym największego kozaka futbolu (GOAT) wszech czasów, Leo Messiego, mistrza świata, Paula Pogby, a także sensacyjnego skrzydłowego Borussii Dortmund, Jadona Sancho, a uzupełniają je członkowie grupy muzycznej Now United. Końcowa scena, w której artysta pojawia się w towarzystwie kultowego trofeum Ligi Mistrzów UEFA stanowi zapowiedź fantastycznego przedstawienia dla widzów na całym świecie.

EURO 2020 - kiedy, gdzie i z kim pierwszy mecz Polski? [DATA, MIEJSCE, RYWAL]

Sousa ogłosił kogo zabiera na EURO. Mamy nazwiska

Marshmello - finał Ligi Mistrzów 2021

To był zupełnie inny rok niż poprzednie. Nie mogę się doczekać, gdy fani sportu, muzyki i rozrywki w czystej formie wezmą udział w show, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyli. Dzięki marce Pepsi oraz UEFA zamierzam pokazać światu występ, który zachwyci wszystkich - powiedział Marshmello.

Liga Mistrzów FINAŁ 2021. Kiedy ostatni mecz? [STATYSTYKI, SKŁADY, WYNIK, DATA]

Finał Ligi Mistrzów UEFA jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dorocznych wydarzeń sportowych na świecie, a tegoroczne spotkanie będzie transmitowane w ponad 200 krajach. Ceremonia otwarcia prezentowana przez Pepsi będzie miała miejsce na kilka minut przed rozpoczęciem najważniejszego meczu europejskiej piłki klubowej.

Sonda
Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2020/2021?

Cieszymy się na kolejny rok współpracy z Pepsi, dzięki czemu możemy zachwycać fanów na całym świecie, łącząc muzykę, rozrywkę i sport - powiedział Guy-Laurent Epstein, dyrektor marketingu UEFA. - Bliska współpraca między naszymi organizacjami zaowocowała ogromnym sukcesem, który polega na wprowadzeniu do finału Ligi Mistrzów UEFA wielkich nazwisk i fantastycznych występów muzycznych. Jesteśmy przekonani, że Marshmello zaprezentuje niezapomniane show - dodał Guy-Laurent Epstein.