LIGA EUROPY: Legia Warszawa - Rangers 2019: GODZINA, SKŁADY, SĘDZIA

2019-08-22 11:14 RW
Legia Warszawa - Rangers 2019: GODZINA, SKŁADY, SĘDZIA
Autor: Jan Bielecki/East News

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 22.08.2019 to absolutny hit ostatnich miesięcy. Wicemistrzowie Polski walczą bowiem w 4. rundzie eliminacji Ligi Europy. Rywalem piłkarzy Aleksandra Vukovicia jest aktualny wicemistrz Szkocji, czyli ekipa legendarnego Stevena Gerrarda. Co trzeba wiedzieć o tym spotkaniu? Garść najważniejszych informacji zebraliśmy dla Was - na ESKA.pl!

Mecz Legia Warszawa - Rangers 2019: o której godzinie Liga Europy? Warto wiedzieć i znać odpowiedź na to pytanie, ponieważ Legia Rangers 22.08.2019 to gwarancja emocji na najwyższym poziomie. Wicemistrz Polski walczy o fazę grupową europejskich pucharów z wicemistrzem Szkocji. Zadanie jest bardzo trudne szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że piłkarze stołecznego klubu nie zagrali porywająco w poprzednich rundach. W pierwszym etapie eliminacji ledwo zwyciężyli z Europa FC, w drugim niewiele lepiej grali z KuPS Kuopio. Lepszą dyspozycję pokazali od pierwszych minut starcia z Atromitosem. Nie była to jednak najwyższa forma Legii. 

Mecz Legia Warszawa - Rangers 2019: godzina

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 22.08.2019 to absolutny hit, jeśli chodzi o mecze w ostatnim czasie. Godzina spotkania została już dawno ustalona i wydaje się, że powinna pasować wszystkim kibicom. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20 na Stadionie Wojska Polskiego w Warszawie. 

Mecz Legia Warszawa - Rangers 2019: skład

Kto gra w meczu Legia - Rangers? Kibiców szczególnie interesuje skład, jaki wystawi od pierwszych minut Aleksandar Vuković. Wiele wskazuje na to, że nie będzie on się zbytnio różnić od tego, na który postawił podczas meczu z Atromitosem. Możliwe, że od pierwszych minut zagra: Majecki, Lewczuk, Rocha, Jędrzejczyk, Martins, Cafu, Luquinhas i Kulenović.

Legia Warszawa - Rangers 2019: SĘDZIA

Liga Europy z udziałem Legii i Rangers, to prawdziwy hit. Wiadomo, że pierwsze spotkanie IV rundy poprowadzi Francuz, Benoit Bastien. Asystentami Francuza będą Frederic Haquette i Cyril Mugnier.

Najnowsze