Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd – Rumia 2021: kto wystąpi? Będą polscy olimpijczycy!

2021-09-10 13:18
Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd
Autor: Rumia.pl

W najbliższą sobotę 11 września o godzinie 16:00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi odbędzie się Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd – Rumia 2021. W zawodach udział wezmą największe gwiazdy polskiej lekkoatletyki. Sportowców mogliśmy podziwiać na ostatnich Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd – Rumia 2021: kto wystąpi? Będą polscy olimpijczycy! Przed publicznością wystąpią zawodniczki i zawodnicy, którzy reprezentowali Polskę podczas letnich igrzysk olimpijskich w Tokio, zdobywając najwyższe laury. W programie nie zabraknie również rywalizacji dzieci, młodzieży oraz juniorów, w tym osób z niepełnosprawnościami. Sportowe zmagania będzie komentował Sebastian Chmara – dawny mistrz świata w siedmioboju, a także trener i działacz sportowy. Na trybunach obecny będzie również Tomasz Majewski – wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, kulomiot, olimpijczyk i wielokrotny medalista. Kto weźmie udział w zawodach? Oto lista uczestników.

Złota sztafeta na chwilę przed startem - WIDEO z Tokio

Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd – Rumia 2021. Uczestnicy

  • Patryk Dobek (brązowy medal w biegu na 800 m),
  • Małgorzata Hołub-Kowalik (złota i srebrna medalistka w sztafecie 4 x 400 m),
  • Iga Baumgart-Witan (złota i srebrna medalistka w sztafecie 4 x 400 m),
  • Kornelia Lesiewicz (olimpijka specjalizująca się w biegu na 400 m),
  • Mateusz Borkowski (olimpijczyk specjalizujący się w biegach średnich),
  • Marcin Krukowski (olimpijczyk specjalizujący się w rzucie oszczepem),
  • Cyprian Mrzygłód (olimpijczyk specjalizujący się w rzucie oszczepem).

Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd – Rumia 2021. Organizatorzy

Organizatorami wydarzenia są Rugby Club Arka Rumia, Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Reda, MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Urząd Miasta Rumi.

Wydarzenie będzie transmitowane na Facebooku https://www.facebook.com/RumiaUM oraz na kanale YouTube https://www.youtube.com/miastorumia.

Najnowsze