Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12.2021: godzina. O której zaczyna się mecz?

2021-12-09 14:43
Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12.2021: godzina. O której zaczyna się mecz?
Autor: PRZEMYSLAW KAMINSKI / SE/ EAST NEWS Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12.2021: godzina. O której zaczyna się mecz?

Legia Warszawa nadal ma szansę awansować do kolejnego etapu Ligi Europy. Jest jednak jeden warunek, żeby Wojskowi znaleźli się w fazie pucharowej turnieju. Muszą pokonać w ostatnim spotkaniu Spartak Moskwa. O której zaczyna się mecz o wszystko dla Legii?

Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12.2021: godzina. O której zaczyna się mecz? Wojskowi przegrali z Leicester City. W związku z tym sytuacja w grupie stała się bardzo niekorzystna dla drużyny z Warszawy. Mimo wszystko ta porażka nie pozbawiła mistrzów Polski aby awansować do fazy pucharowej. Warto przypomnieć, że podopieczni Marka Gołębiewskiego wygrali dwa pierwsze spotkania na wyjeździe ze Spartakiem i u siebie ze wspomnianym Leicester. Kolejne mecze jednak przyniosły trzy porażki. Legioniści spadli na ostatnie miejsce w grupie C.

PashaBiceps - Owca: walka 2022. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa

Legia Warszawa - Spartak Moskwa 9.12.2021: godzina

Ostatnie mecze na boiskach ekstraklasy nie napawają optymizmem. Legia przegrała z Cracovią. To byłą ich jedenasta porażka w sezonie. Na wyjeździe ostatni raz Legioniści zdobyli punkty... 14 sierpnia 2021 roku. Wygrali tylko ze Spartakiem, z którym zmierzą się również w czwartek, 9 grudnia 2021 roku.

High League 2 - BILETY. Gdzie i po ile kupić wejściówki na galę 5.02.2022? [CENA]

O której godzinie oglądać? Początek meczu o godzinie 18:45.

Sonda
Kto wygra mecz?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze