PashaBiceps - Owca: walka 2022. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

i

Autor: High League 2 PashaBiceps - Owca: walka 2022. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

PashaBiceps - Owca: walka 2022. Kiedy, gdzie i o której godzinie?

2021-12-06 12:00

HIGH League oficjalnie ogłosiło nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego. pashaBiceps w walce wieczoru lutowej gali w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Michałem Owcą Owczarzakiem. To starcie zelektryzuje całą Polskę! Poznajcie szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. pashaBiceps - Owca: walka 2022
  2. pashaBiceps - Owca: zasady walki 2022
  3. pashaBiceps - Owca: DATA, GODZINA, MIEJSCE

PashaBiceps - Owca: walka 2022 wywoła ogromne emocje Kiedy, gdzie i o której godzinie? Odpowiadamy na wszystkie pytania związane z tym starciem. W okrągłej klatce naprzeciw siebie staną legendarny e-sportowiec i słynny youtuber. Dotychczas pokazywali swoją wielką klasę i najwyższy poziom w Counter-Strike'u i na siłowni. Teraz staną przed największym życiowym wyzwaniem. Będą musieli udowodnić, na co stać ich w prawdziwej walce.

High League 2021: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Pierwszy wywiad Natsu po wygranej na High League: Nie słyszałam narożnika

pashaBiceps - Owca: walka 2022

Jarząbkowski to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu. pashaBiceps spełni swoje marzenie i wyjdzie do klatki HIGH League.

pashaBiceps przez lata otaczał się najlepszymi e-sportowcami na świecie. Nie inaczej będzie przy okazji jego debiutu w sportach walki. Do swojego pierwszego występu w klatce będzie przygotowywał się w najlepszym klubie mieszanych sztuk walki w Polsce, WCA Fight Team, pod okiem doświadczonego Anzora Ażijewa.

pashaBiceps - Owca: zasady walki 2022

Konkurentem legendarnego e-sportowca został słynny youtuber-kulturysta, Michał Owca Owczarzak. To jeden z członków ekipy Warszawski Koks, która swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. Owca dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie, walka w klatce. Warszawski Koks również ma swoje doświadczenie na polu e-sportowym. Powstała sekcja WK Gaming, która swoje działania dokumentuje między innymi na YouTubie. Drużyna wzięła udział w turnieju ESPORT GRA, w którym pokonała drużynę Pashy, Emeritos Banditos!

Walka Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski - Michał Owca Owczarzak 2022 będzie główną walką wieczoru lutowego wydarzenia w Krakowie i odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach (do MMA).

pashaBiceps - Owca: DATA, GODZINA, MIEJSCE

To ogromny, biały Hulk. Jest strasznie agresywny, wcześniej określał swojego konkurenta Jarząbkowski. Teraz już wiemy, z kim pashaBiceps zmierzy się w głównej walce wieczoru gali HIGH League 2, 5 lutego w Tauron Arenie Kraków. To walka wieczoru na gali, więc zobaczymy ją po godzinie 23:00. 

Sonda
HIGH League: Kto wygra walkę pashaBiceps vs Owca?