Legia Warszawa - Linfield 2020: kiedy mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów? [DATA, GODZINA]

2020-08-18 14:46 Rafał Wróblewski
Legia Warszawa - Linfield 2020: kiedy mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów? [DATA, GODZINA]
Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Legia Warszawa - Linfield 2020: kiedy mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów? [DATA, GODZINA]

Linfield FC rywalem Legii Warszawy w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów 2020/21. Drużyna z Irlandii Północnej, mająca siedzibę w Belfaście, w ubiegłym roku odpadła z walki o udział w prestiżowym turniej na tym etapie rozgrywek, przegrywając z norweskim Rosenborgiem. Czy w tym roku ekipie Linfield czeka podobny los? Przekonamy się już niebawem!

Legia Warszawa - Linfield 2020: kiedy mecz w eliminacjach do Ligi Mistrzów? Data i godzina, to dwie kwestie, które najbardziej interesują fanów piłkarskich emocji. Kiedy gra Legia Warszawa? Mecze w Lidze Mistrzów z udziałem polskich drużyn bardziej emocjonują niż chociażby rozgrywki w Ekstraklasie. Legia Warszawa swój pojedynek w ramach pierwszej rundy eliminacji rozegra z północnoirlandzkim Linfield FC. Historia i kulisy tego starcia jest jednak dość ciekawa. Początkowo Legia Warszawa miała zagrać ze zwycięzcą meczu Drita Gnjilane - Linfield Belfast. Spotkanie to nie odbyło się, a wszystko w wyniku pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusie w kosowskiej drużynie. Co więcej, UEFA postanowiła przyznać walkower drużynie z Irlandii Północnej, ponieważ uznano, że nie ma możliwości rozegrania spotkania w innym terminie. 

Legia Warszawa - Linfield 2020: kiedy, gdzie, o której godzinie?

Legia Warszawa - Linfield online na żywo odbędzie się we wtorek 18 sierpnia 2020. Starcie pomiędzy tymi drużynami, w ramach pierwszej rundy eliminacji do Ligi Mistrzów, zaplanowane jest na godzinę 19:00. Co ważne, spotkanie odbędzie się w Warszawie, a o tym, kto awansuje do II rundy eliminacji Ligi Mistrzów zadecyduje wynik tylko i wyłącznie jednego pojedynku. 

Bajecznie drogi zegarek Roberta Lewandowskiego. Kosztuje fortunę! | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze