Robert Lewandowski

i

Autor: FRANCK FIFE/AFP/East News

Le cabaret - o co chodzi? Stary wpis Roberta Lewandowskiego robi dziś furorę!

2021-11-30 8:44

Le cabaret to hasło, które od kilkunastu godzin trenduje w polskim internecie. Wszystko za sprawą wyników Złotej Piłki i przegranej Roberta Lewandowskiego. Oburzeni wygraną Messiego internauci odkopali stary wpis polskiego piłkarza, za pośrednictwem którego wyśmiał on wyniki plebiscytu w 2016 roku. Wtedy znalazł się poza TOP 10!

Le cabaret - o co chodzi? Francuskojęzyczne hasło od kilkunastu godzin utrzymuje się w trendach, w związku z czym wielu internautów zastanawia się, co ono oznacza i o co chodzi użytkownikom mediów społecznościowych, którzy go używają. Ma to związek ze wczorajszą galą Złota Piłka 2021, w trakcie której, wbrew wcześniejszym przypuszczeniom, po raz siódmy triumfował Lionel Messi, a nie Robert Lewandowski. Kapitan polskiej reprezentacji zajął drugie miejsce, plasując się tuż za Argentyńczykiem. Jest to rekord, jeśli chodzi o Polaków. Robert Lewandowski otrzymał też nagrodę dla najlepszego strzelca 2021 roku. To nie pocieszyło jednak kibiców z całego świata, którzy byli przekonani o zwycięstwie Lewego. Oburzeni wynikami odkopali archiwalny wpis piłkarza z 2016 roku, za pośrednictwem którego skomentował on krzywdzące dla niego wyniki Złotej Piłki 2016. Wtedy dziennikarze uplasowali go na... 16. miejscu.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?

Le cabaret - o co chodzi?

Tweet Roberta Lewandowskiego, który przeżywa swoją drugą młodość, pochodzi z 12 grudnia 2016 roku. Wtedy to ogłoszone zostały wyniki plebiscytu France Football, na które Lewy zareagował... płaczącymi ze śmiechu emoji. Wpis piłkarza podchwycili redaktorzy Przeglądu Sportowego, pisząc, że to najlepszy komentarz do zaistniałej sytuacji. Kapitan reprezentacji przebił sam siebie, odpisując na słowa uznania wspomniane 'Le cabaret', czyli po prostu... 'Kabaret'. To zdecydowanie jeden z tych wpisów, które w ogóle się nie zestarzały.

DIETA I TRENING JAK ROBERT LEWANDOWSKI - WYZWANIE | ESKA XD - Fit vlog #32