Kuba Post - wiek, wzrost, Vandal, Fame MMA 9, dziewczyna, TikTok, Instagram, YouTube

2021-03-06 19:18 PO.
Kuba Post
Autor: Screen z YT: TYPY OSÓB na FAME MMA / Kuba Post

Jakub Postaremczak kojarzony bardziej jako Kuba Post zawalczy podczas najnowszej gali Fame MMA 9, która odbędzie się już lada moment! Kim jest popularny youtuber i z kim zawalczy na ringu? Wszystkie najważniejsze, a tym samym najciekawsze informacje o zawodniku znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Kuba Post - wiek
  2. Kuba Post - wzrost
  3. Kuba Post - Vandal
  4. Kuba Post - Fame MMA 9
  5. Kuba Post - dziewczyna
  6. Kuba Post - TikTok
  7. Kuba Post - Instagram
  8. Kuba Post - YouTube

Kuba Post - wiek, wzrost, Vandal, Fame MMA 9, dziewczyna, TikTok, Instagram, YouTube. Kim jest zawodnik Fame MMA 9? Kuba Post, który tak naprawdę nazywa się Jakub Postaremczak jest jednym z uczestników zbliżającej się wielkimi krokami gali Fame MMA 9. Już w najbliższą sobotę będziemy mieli okazję śledzić losy wszystkich osób, które zadeklarowały się wziąć udział w sportowym przedsięwzięciu. Kuba Post, znany na polskiej scenie YouTube'a jest jedną z tych osób. Influencer zgłosił się do walki na Fame MMA 9, która bez cienia wątpliwości jest jedną z bardziej kontrowersyjnych sportowych imprez.

Młody chłopak postanowił dołączyć do grona zawodników walczących na Fame MMA 9 i spróbować swoich sił. Kim jest Kuba Post i co o nim wiemy? Kuba Post w trakcie gali Fame MMA 9 zmierzy się z młodym twórcą internetowym, Mikołajem Rdzankiem, który w sferze internetowej kojarzony jest jako Vandal. Influencerzy są dla siebie rywalami w mediach społecznościowych, więc z pewnością wszystkie sporne kwestie chętnie wyjaśnią w oktagonie już 6 marca 2021 roku.

Kuba Post - wiek

Kuba Post nie podaje w mediach społecznościowych swojego wieku, jednak myślimy, że ma około 22-23 lat.

Kuba Post - wzrost

Kuba Post ma około 184 centymetrów wzrostu! 

Kuba Post - Vandal

Kuba Post vs Vandal! Tak prezentuje się między innymi karta walk na Fame MMA 9. Influencer na gali zawalczy właśnie z tym zawodnikiem.

Kuba Post - Fame MMA 9

Kuba Post zawalczy na Fame MMA 9 z Mikołajem Rdzankiem, znanym w sieci jako Vandal. Walka odbędzie się już lada dzień, ponieważ 9. gala Fame MMA startuje 6 marca. 

Kuba Post - dziewczyna

Kuba Post jest niezwykle zakochany! Jego druga połówka Maria Roglaska, która sama na co dzień zajmuje się mediami społecznościowymi, podobnie jak jej chłopak. 

Kuba Post - TikTok

Kuba Post jest jednym z bardziej popularnych polskich tiktokerów. Jego profil zasila niecałe 650 tysięcy obserwujących. 

Kuba Post - Instagram

Kuba Post kocha aplikację Instagram i jest na niej bardzo aktywny. Influencer ma niespełna 130 tysięcy obserwujących! 

Kuba Post - YouTube

Kuba Post to prawdziwy polski youtuber! Chłopak swój pierwszy filmik w serwisie internetowym zamieścił w 5 lat temu i obecnie ma prawie 750 tysięcy subów! 

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]
Najnowsze