KSW: Popek nie kończy kariery! Kiedy i na jakiej gali będzie walczyć?

2018-10-24 16:43
KSW: Popek nie kończy kariery! Kiedy i na jakiej gali będzie walczyć?
Autor: YouTube.com/Step Records (screen z teledysku Popek x Matheo - Zmiany), fot. Instagram.com (screen z profilu https://www.instagram.com/popek_oficjalnie/)

Popek wraca do KSW! Kiedy jego walka w nowym kontrakcie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Popek i KSW to wciąż, jak się okazuje, nierozerwalna część. Raper po krótkim urlopie spędzonym w Tunezji wrócił do ciężkich treningów i poprawiania swojej kondycji, co pokazuje na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Samozwańczy Król Albanii po porażce na KSW 45 z Erko Junem, zdecydował się odwiesić rękawice na kołek. Mówił to w wywiadach i pokazał w swoim najnowszym teledysku do utworu Zmiany. 

Popek - powrót do KSW

Popek tuż po walce na KSW 45, w rozmowie z MMArocks, powiedział, że to koniec jego kariery w sportach walki. Emocje studził Kamil Umiński - znany jako Profesor - który zapowiedział, że tak się na pewno nie stanie. Faktycznie, raper przemyślał sprawę i postanowił dać sobie kolejną szansę. Tym bardziej, że - jak sam twierdzi - KSW uratowało mu życie: - Miałem taki pomysł, żeby po tej gali pójść na*pać i naje*ać na miasto i skończyć z tym wszystkim, ale jakoś tego nie widzę. Wracam, dalej walczę.

Kiedy walka Popka na KSW? Tego jeszcze nie wiadomo. Walczącemu w klatce raperowi - wraz z przegraną walką z Erko Junem - zakończył się kontrakt. Z pewnością zostanie on przedłużony i wtedy też poznamy jego szczegóły. Wiadomo na pewno, że Popek nie zawalczy na grudniowej gali KSW 46 w Gliwicach. 

KSW 46 - WALKI, KARTA WALK. KSW 46 w Gliwicach rozgrzeje kibiców! [ZAWODNICY]

Popek Monster zadebiutował w KSW podczas pierwszej wizyty największej europejskiej organizacji w stolicy Anglii. Muzyk i zawodnik pojawił się wtedy jeszcze nie w klatce, ale podczas otwarcia KSW 32: Road to Wembley. Na debiut w oktagonie przyszedł czas podczas KSW 37: Circus of Pain. Samozwańczy Król Albanii stanął wówczas naprzeciw Mariusza Pudzianowskiego. Kilka miesięcy później, cieszył się z pierwszej wygranej, gdy w 45. sekundzie zemolował Roberta Burneikę. Paweł Mikołajuw trzeci raz wszedł do oktagonu na KSW 41. Po pełnej dominacji w pierwszej rundzie pojedynku z Tomaszem Oświecińskim, musiał uznać jego wyższość i lepszą kondycję w drugiej rundzie. Na początku października 2018 roku czwarty raz pojawił się w klatce, a jego rywalem był Erko Jun. Wydawało się, że Popek wygrywa w pierwszej rundzie, jednak w drugiej popełnił niewielki błąd, który kosztował go przegraną.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Jadę z tym dalej @profesorbjj @robertzlotkowski @kowalski_trening_mentalny @ksw_mma #ksw Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze