Popek x Matheo - płyta Dr Jekyll and Mr Hyde ONLINE. Najlepszą piosenka to... [GŁOSOWANIE]

2018-10-19 14:25 rw
Popek x Matheo - płyta Dr Jekyll and Mr Hyde ONLINE. Najlepszą piosenka to... [GŁOSOWANIE]
Autor: okładka płyty

Dr Jekyll and Mr Hyde - nowa płyta Popka i Matheo jest pełna szaleństwa i powagi. Która piosenka z albumu jest najlepsza? Dajcie znać głosując na ESKA.pl

Dr Jekyll and Mr Hyde - nowa płyta Popka i Matheo pojawiła się 19 października 2018. Na wspólnym krążku samozwańczego króla Albanii i Szopena Rapu znajdziemy łącznie 13 utworów, w tym oczywiście czołowe single: Poza zasięgiem Powrót króla, Ciemna strona sławy oraz Wszystko i nic. Ich ostatni wspólny album Król Albanii zyskał status Diamentowej Płyty i stał się jedną z najchętniej kupowanych płyt w naszym kraju.

Popek x Matheo - płyta Dr Jekyll i Mr Hyde

Cały materiał otwiera jednak blisko 3-minutowe wprowadzenie. Po odpaleniu płyty Popka i Matheo usłyszymy głos gościa specjalnego, Daniela Olbrychskiego. Mówiło się o tym, że aktor zaśpiewa razem z Popkiem, ale tak się nie stało. Pan Olbrychski przedstawił historię o dwóch twarzach, dwóch obliczach Popka. Zaczął od historii ekscentrycznego mężczyzny, znanego jako Dr Jekyll: - Swoje życie postanowił poświęcić sztuce i alchemii. (...) W przeciwieństwie do innych naukowców, cechowała go przemożna chęć natychmiastowego dzielenia się wynikami swoich badań. Umożliwiło mu to, nowoodkryte medium, zwane YouTubem. (...) W wyniku nadbiernego eksploatowania materiału naukowego, narodziło się jego nieobliczalne alterego... Mr Hyde, które zaczęło przejmować w swoim szaleństwie przejmować tożsamość doktora. (...) Przenosi się w ukryciu do Polski. Tam za pomocą nowo-wynalezionego antidotum nazywanego MMA, udaje mu się uśpić czujność Mr Hyde'a i tym samym zaczyna odzyskiwać kontrolę nad swoim ciałem i umysłem. Jednak antidotum nie jest doskonałe i nieznana jest nikomu data ani godzina, w której Mr Hyde może ponownie powrócić - cała opowieść świetnie wprowadza słuchacza do całego albumu Dr Jekyll i Mr Hyde.

Który utwór z tego wydawnictwa jest najlepszy? Możecie dać znać głosując poniżej na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze