KSW Epic PPV stream - ile kosztuje? Gdzie i jak oglądać KSW Epic 2024 na żywo?

i

Autor: KSW / materiał prasowy KSW Epic PPV stream - ile kosztuje? Gdzie i jak oglądać KSW Epic 2024 na żywo?

SPORT

KSW Epic PPV stream - ile kosztuje? Gdzie i jak oglądać KSW Epic 2024 na żywo?

2024-02-24 18:18

KSW Epic na żywo możecie oglądać za pośrednictwem dwóch platform internetowych. Wykupując pakiet będziecie mogli emocjonować się turniejem, w którym udział weźmie między innymi Rafał Haratyk, Kleber Silva, czy Marcin Wójcik, walką z udziałem Phila De Friesa, czy najbardziej wyczekiwanym starciem w ostatnich miesiącach, Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Gdzie oglądać KSW Epic 2024? Ile kosztuje PPV KSW online? Odpowiedzi podrzucamy na naszej stronie!

Spis treści

  1. KSW Epic PPV stream - ile kosztuje?
  2. KSW na żywo Epic PPV stream - gdzie oglądać?

KSW Epic PPV stream - ile kosztuje? Zastanawiacie się, jaka jest cena KSW Epic online? A może poszukujecie informacji związanych z tym, gdzie oglądać KSW 24.02.2024? Jeśli tak jest, to dobrze trafiliście, bo garść szczegółów na temat tej elektryzującej gali podrzucamy w tym miejscu. KSW Epic 24 lutego 2024 to w sumie jedenaście walk, w tym starcia w ramach turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej. Przed nami mocne starcia, które na długo zapiszą się w historii MMA. Największym i najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem na gali jest jednak walka Adamek vs Khalidov. Właśnie z myślą o starciu legend wiele osób zdecyduje się zakupić stream PPV KSW 2024 online

O której godzinie walka Adamek - Khalidov na XTB KSW Epic? O której się zaczyna?

Tomasz Adamek przed walką z Mamedem Khalidovem na XTB KSW Epic. Pobudziło go pytanie o pieniądze

KSW Epic PPV stream - ile kosztuje?

Mamed Khalidov to nie tylko żyjąca legenda MMA, ale również prawdziwa ikona KSW. Khalidov od blisko 20 lat rywalizuje w mieszanych sztukach walki i oczarowuje fanów fenomenalnymi umiejętnościami. Teraz wejdzie jednak do zupełnie nowego dla siebie świata pięściarstwa. Tomasz Adamek jest największą polską gwiazdą ringów. Popularny „Góral" w trakcie bardzo bogatej kariery stoczył blisko 60 zawodowych pojedynków, z których ponad 50 wygrał. Ponad 30 razy posyłał rywali na deski. Przed starciem z Khalidovem Adamek zapowiada, że chce dać fanom świetną walkę. Tak też zapewne będzie, o czym przekonacie się oglądając galę na żywo. Najtańszy pakiet kosztuje 40 złotych. 

KSW na żywo Epic PPV stream - gdzie oglądać?

Gdzie oglądać KSW na żywo 24 lutego 2024? PPV udostępnia platforma internetowa Canal+Online. Gala KSW Epic online dostępna jest w cenie 40 złotych. Oglądać możecie ją również za pośrednictwem serwisu KSW TV. Należy założyć bezpłatne konto i wybrać jeden z dwóch wariantów: basic lub premium. Pierwszy kosztuje 40,99 złotych, a drugi 45,99 złotych. 

FAME MMA 21 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 2024?