KSW 62 - GODZINA. O której jest KSW 17.07.2021?

2021-07-17 15:08
KSW
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

KSW 62 już za moment. Godzina rozpoczęcia kolejnej odsłony cieszącego się popularnością wydarzenia, w trakcie którego walkę wieczoru stoczą Szymon Kołecki i Akop Szostak, jest już znana. O której godzinie zacznie się gala KSW?

KSW 62 - godzina rozpoczęcia wielkiej gali interesuje wszystkich kibiców, którzy mają w planach zobaczyć zaplanowane na 17 lipca pojedynki. I tym razem organizatorzy postawili na silny skład, a karta walk KSW 62 prezentuje się naprawdę imponująco. Uwielbiający sztuki walki kibice mogą liczyć na zastrzyk sportowych emocji, bowiem do walki staną między innymi Szymon Kołecki oraz Akop Szostak, jak również Andrzej Grzebyk, Michał Michalski, Adrian Bartosiński, Tomasz Sarara, Artur Sowiński oraz Sebastian Rajewski.

Gala KSW 62 będzie oczywiście możliwa do obejrzenia w systemie PPV. Jak informuje organizator, za dostęp do transmisji trzeba zapłacić 40 złotych. Wszystkich kibiców interesuje przede wszystkim to, o której godzinie wystartuje KSW 62. Godzina rozpoczęcia KSW 62, a tym samym transmisji z gali, jest już znana.

KSW 62 - godzina

O której godzinie rozpocznie się KSW 62? Odpowiedzi na to pytanie poszukują wszyscy kibice. Organizator zapowiedział, że gala KSW 62 odbędzie się w sobotę 17 lipca, a jej początek zaplanowano na godzinę 20:00.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze