KSW 60 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na KSW 24.04.2021?

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS KSW 60 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na KSW 24.04.2021?

KSW 60 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na KSW 24.04.2021?

2021-04-24 15:28

Karta walk KSW 60 to w sumie dziewięć starć, w tym dwa pojedynki o pas federacji. O mistrzowski tytuł zawalczy Tomasz Narkun, a także Maciej Kazieczko. Kto z kim walczy na KSW 24 kwietnia 2021? Przekonajcie się sprawdzając pełną listę starć już teraz.

Spis treści

  1. KSW 60 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

KSW 60 - karta walk, walki i zawodnicy, czyli trzy podstawowe kwestie, jeśli chodzi o walki dla popularnej federacji. Kto walczy na KSW 60? Zastanawiacie się, jakie walki na KSW 24 kwietnia 2021 uświetnią wieczór? Po 737 dniach od ich pierwszego spotkania dwóch panujących mistrzów KSW ponownie skrzyżuje rękawice. Na KSW 60 czempion królewskiej kategorii wagowej, Phil de Fries stanie do kolejnej obrony tytułu, a jego rywalem na KSW 24.04.2021 będzie posiadacz pasa w kategorii półciężkiej, Tomasz Narkun. Emocje będą wysokie również za sprawą walki z udziałem zwycięzcy walk na gołe pięści. Marek Samociuk jest rywalem Izu Ugonoha na gali KSW 60. Zawodnik z Białej Podlaskiej zastąpi Ugura Ozkaplana, który wypadł z sobotniego starcia z powodu choroby. Jakie jeszcze walki na KSW 60? Karta walk do sprawdzenia poniżej.

BĘDĘ NAJLEPSZY W HISTORII! Narkun przed KSW 60 l Andrzej Kostyra
Sonda
Czy Mariusz Pudzianowski to legenda polskiego sportu?

KSW 60 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY

Wszyscy zawodnicy karty KSW 60 bez problemów zmieścili się w wymaganych limitach przed jutrzejszym wydarzeniem. Mistrz kategorii ciężkiej Phil de Fries był o ponad 18 kilogramów cięższy od czempiona dywizji półciężkiej i pretendenta do pasa, Tomasza Narkuna. Bohaterowie starcia mistrzowskiego w wadze lekkiej Marian Ziółkowski i Maciej Kazieczko wnieśli na wagę dokładnie tę samą liczbę kilogramów.

Karta walk KSW 60: walki, zawodnicy

Walka o pas kategorii ciężkiej | KSW Heavyweight Championship Bout

  • Phil de Fries vs Tomasz Narkun

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

  • Marian Ziółkowski vs Maciej Kazieczko

Pozostałe walki:

  • Izu Ugonoh vs Marek Samociuk 
  • Michał Sobiech vs Patryk Kaczmarczyk
  • Aleksandar Ilić vs Adrian Dudek
  • Krzysztof Klaczek vs Vojto Barborik
  • Aleksandra Rola vs Karolina Wójcik 
  • Kacper Koziorzębski vs Ion Surdu
  • Jakub Wikłacz vs Patryk Surdyn 

Izu Ugonoh na gali KSW 60 wyjdzie do swojej drugiej walki w MMA. Specjalnie na tę okazję raper Alberto przygotował dla niego ten gorący kawałek. Rywalem zawodnika WCA Fight Team będzie reprezentant klubu Dziki Wschód Biała Podlaska, Marek Samociuk.

(materiał prasowy: Accredito.com)