KSW 56 - karta walk. Kto z kim stanie do walki na gali?

2020-11-14 19:12
KSW 56
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Przed nami kolejne sportowe emocje. Miłośnicy KSW mogą liczyć na niezapomniane pojedynki. Karta Walk KSW 56 prezentuje się bowiem bardzo imponująco. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą dwaj tytani - Michał Materla i Roberto Soldić. Kto jeszcze? Kogo zobaczymy w klatce? Sprawdźcie kartę walk KSW 56 wraz ze wszystkimi szczegółami na ESKA.pl.

KSW 56 - karta walk tegorocznej odsłony cieszącej się wielką popularnością gali wygląda bardzo obiecująco. Wszyscy fani dyscypliny sportowej, jaką są mieszane sztuki walki, po raz kolejny mogą liczyć na niezapomniane emocje. Już 14 listopada 2020 odbędzie się gala, na którą czekają wszyscy. Mowa oczywiście o KSW 56, w trakcie której w klatkach zobaczymy prawdziwe legendy. Michał Materla, Tomasz Narkun czy Karolina Owczarz - to zaledwie kilka nazwisk, które są gwarantem wielkich emocji sportowych, na których tak bardzo zależy wszystkim spragnionym adrenaliny kibicom. Tegoroczna odsłona wydarzenia będzie miała miejsce w Łodzi. Jak prezentuje się karta walk KSW 56?

Bez wątpienia najważniejszym pojedynkiem 14 listopada będzie ten stoczony pomiędzy Michałem Materlą a Chorwatem bośniackiego pochodzenia Roberto Soldicem, który jest mistrzem KSW w kategorii półśredniej. Nazywany przez fanów Robocopem zawodnik powraca do klatki po roku. Polak natomiast po zaledwie miesiącu przerwy. Kibice po raz ostatni widzieli go w starciu z Aleksandrem Ilicem na KSW 55. Legendarna postać polskiego MMA pokonała przeciwnika w drugiej rundzie. Kogo jeszcze zobaczymy?

ESKA XD #010

KSW 56 - karta walk

Karta KSW 56 to nie tylko starcie legendy polskiego MMA Michała Materli z Roberto Soldiciem. Równie emocjonująco zapowiada się też pojedynek na szczycie kategorii półciężkiej, jakie stoczą Tomasz Narkun i Ivan Erslan. Poniżej prezentujemy całą kartę walk KSW 56:

Walka wieczoru

Michał Materla vs Roberto Soldić

Karta główna:

Tomasz Narkun vs Ivan Erslan

Karolina Owczarz vs Justyna Haba

Andrzej Grzebyk vs Marius Žaromskis

Mateusz Legierski vs Francisco Barrio

Karta wstępna:

Sebastian Rajewski vs Filip Pejić

Daniel Torres vs Max Coga

Robert Ruchała vs Michał Domin

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze