KSW 53 - kiedy, gdzie i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy?

2020-07-11 22:01
KSW 53 - kiedy, gdzie i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy?
Autor: Accredito.com / materiał prasowy KSW 53 - kiedy, gdzie i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy?

KSW 53 wraca do łask. W wyniku obostrzeń, które zostały wprowadzone przez koronawirusa, organizatorzy odwołali poprzednią galę. Teraz, gdy dozwolone jest organizowanie gal, ale bez udziału publiczności przed oktagonem, jesteśmy świadkami odrodzenia KSW. Kiedy i o której godzinie 53. odsłona walk tej federacji MMA? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

KSW 53 - kiedy i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy? Podpowiadamy serwując szczegóły w tym miejscu. Zniecierpliwieni fani mieszanych sztuk walk z niecierpliwością czekali na kolejną odsłonę KSW. 53. edycja tego sportowego wydarzenia miała się odbyć 21 marca, jednak w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa i idących za tym obostrzeń musiała zostać odwołana. Organizatorzy zdecydowali, że zorganizują KSW z zawodnikami z najwyższej półki w wakacje. W ten oto sposób KSW 53 ma miejsce 11 lipca. 

KSW 53 - gdzie się odbędzie? [MIEJSCE]

Gala KSW 53 nie odbędzie się w żadnej wielkiej hali. Może zostać bowiem zorganizowana bez udziału publiczności. Ostatecznie już wiadomo, że KSW 53 ma miejsce w Studiu ATM w Warszawie. 

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

KSW 53 - kiedy i o której godzinie?

Na KSW 53 zobaczymy hitowe starcia. Jednym z nich jest pojedynek rewanżowy pomiędzy Normanem Parke a Mateuszem Gamrotem. Norman Parke nie był w stanie zmieścić się w wymaganym limicie kategorii lekkiej, dlatego nie zobaczymy na szali pasa mistrzowskiego w jego starciu z Mateuszem Gamrotem w walce wieczoru gali KSW 53: Reborn. Podwójny mistrz KSW rzucił wyzwanie Irlandczykowi, żeby walka odbyła się mimo wszystko na pięciorundowym dystansie i "Stormin" podjął rękawice. Wszyscy pozostali uczestnicy sobotniej gali nie mieli problemów z wypełnieniem wymaganych limitów. Ten pojedynek zobaczycie na samym początku gali KSW 53 za darmo na antenie Polsatu. Początek gali o 20:00.

Galę KSW 53 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz w Internecie na KSWTV.com i Ipla.tv.

Sonda
FAME MMA 7: Kto powinien być rywalem Popka?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze