KSW 53 - kiedy, gdzie i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy?

2020-07-11 22:01
KSW 53 - kiedy, gdzie i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy?
Autor: Accredito.com / materiał prasowy KSW 53 - kiedy, gdzie i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy?

KSW 53 wraca do łask. W wyniku obostrzeń, które zostały wprowadzone przez koronawirusa, organizatorzy odwołali poprzednią galę. Teraz, gdy dozwolone jest organizowanie gal, ale bez udziału publiczności przed oktagonem, jesteśmy świadkami odrodzenia KSW. Kiedy i o której godzinie 53. odsłona walk tej federacji MMA? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

KSW 53 - kiedy i o której godzinie walki? Kto, kiedy walczy? Podpowiadamy serwując szczegóły w tym miejscu. Zniecierpliwieni fani mieszanych sztuk walk z niecierpliwością czekali na kolejną odsłonę KSW. 53. edycja tego sportowego wydarzenia miała się odbyć 21 marca, jednak w wyniku wybuchu pandemii koronawirusa i idących za tym obostrzeń musiała zostać odwołana. Organizatorzy zdecydowali, że zorganizują KSW z zawodnikami z najwyższej półki w wakacje. W ten oto sposób KSW 53 ma miejsce 11 lipca. 

KSW 53 - gdzie się odbędzie? [MIEJSCE]

Gala KSW 53 nie odbędzie się w żadnej wielkiej hali. Może zostać bowiem zorganizowana bez udziału publiczności. Ostatecznie już wiadomo, że KSW 53 ma miejsce w Studiu ATM w Warszawie. 

Artur Szpilka OPLUŁ KIBICA! Skandal na gali w Pionkach

KSW 53 - kiedy i o której godzinie?

Na KSW 53 zobaczymy hitowe starcia. Jednym z nich jest pojedynek rewanżowy pomiędzy Normanem Parke a Mateuszem Gamrotem. Norman Parke nie był w stanie zmieścić się w wymaganym limicie kategorii lekkiej, dlatego nie zobaczymy na szali pasa mistrzowskiego w jego starciu z Mateuszem Gamrotem w walce wieczoru gali KSW 53: Reborn. Podwójny mistrz KSW rzucił wyzwanie Irlandczykowi, żeby walka odbyła się mimo wszystko na pięciorundowym dystansie i "Stormin" podjął rękawice. Wszyscy pozostali uczestnicy sobotniej gali nie mieli problemów z wypełnieniem wymaganych limitów. Ten pojedynek zobaczycie na samym początku gali KSW 53 za darmo na antenie Polsatu. Początek gali o 20:00.

Galę KSW 53 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV w Cyfrowym Polsacie, sieciach kablowych oraz w Internecie na KSWTV.com i Ipla.tv.

Sonda
FAME MMA 7: Kto powinien być rywalem Popka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze