KSW 49 - kiedy i gdzie kolejna gala? [DATA i MIEJSCE]

2019-04-27 19:37
KSW 49 - kiedy i gdzie kolejna gala? [DATA i MIEJSCE]
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER / EAST NEWS KSW

48. Konfrontacja Sztuk Walki została zorganizowana w Lublinie w hali Olimp. Po tym wydarzeniu kibice sportów walki czekają na kolejne pojedynki w klatce. Gdzie i kiedy zmierzą się fighterzy podczas KSW 49? Na ESKA.pl poznacie najważniejsze informacje o dacie i miejscu 49. odsłony gali KSW.

KSW 49 - kiedy i gdzie kolejna gala? To pytania, które polscy kibice sportów walki zaczęli zadawać jeszcze przed 48. odsłoną gali. Ostatnią Konfrontację Sztuk Walki zorganizowano w Lublinie. Do hali Olimp zjechali najlepsi fighterzy z Polski i zagranicy, by w oktagonie walczyć o zwycięstwa. Kolejnych zawodników zobaczymy podczas KSW 49. Czas przygotować się na to sportowe wydarzenie. Warto już teraz sprawdzić, co wiadomo o dacie i miejscu nadchodzącej gali KSW.

Przeczytaj też: Formuła 1 2019 - KALENDARZ. Kiedy i gdzie wyścig F1?

Data i miejsce KSW 49 - kiedy i gdzie walki?

Gale KSW skupiają uwagę wszystkich kibiców sportów walki. Kolejne gale są zawsze planowane z dużym wyprzedzeniem. Datę i miejsce KSW 49 ustalono więc jeszcze przed Konfrontacją Sztuk Walki w Lublinie. Na kiedy przygotowują się zawodnicy i kibice?

Lubelska gala wzbudzała emocje na długo przed rozpoczęciem. Tak samo może być z kolejną odsłoną. Wiadomo już, kiedy i gdzie się odbędzie KSW 49. Data wydarzenia to 18 maja 2019 (sobota). Starcia fighterów rozpoczną się o godzinie 19:00. Oktagon zostanie zaś ustawiony w leżącej na granicy Gdańska i Sopotu ERGO ARENIE.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze