KSW 46: Borys Mańkowski - Bruce Souto: KIEDY walka na KSW? [SZCZEGÓŁY]

2018-11-05 9:27
Borys Mańkowski - Bruce Souto: KIEDY walka na KSW 46?
Autor: materiał prasowy Accredito.com

Były mistrz wraca do klatki po roku przerwy! Szczegóły starcia pomiędzy Mańkowskim a Souto - na ESKA.pl

KSW 46Borys Mańkowski - Bruce Souto to jeden z hitów podczas gali na Śląsku. Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub) po prawie roku przerwy zaprezentuje się w Arenie Gliwice w okrągłej klatce KSW. Diabeł Tasmański zmierzy się na KSW 46: Khalidov vs Narkun 2 w Gliwicach z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce’em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub).

KSW 46 - Mańkowski vs Souto

Borys Mańkowski wraca do walki po najtrudniejszym momencie w trwającej już ponad 8 lat karierze w największej organizacji MMA w Europie. 29-latek z Poznania w starciu wieczoru na gali KSW 39: Colosseum zmierzył się z legendarnym Mamedem Khalidovem i minimalnie uległ ówczesnemu mistrzowi wagi średniej. Na KSW 41 Mańkowski skrzyżował rękawice z Roberto Soldiciem i Chorwat niespodziewanie wyraźnie zwyciężył i odebrał reprezentantowi Czerwonego Smoka pas kategorii półśredniej. Teraz „Diabeł Tasmański” wraca po przerwie, by na KSW 46 pokazać stary dobry styl, którym przez lata zachwycał fanów KSW. Mańkowski podbudowany między innymi przygotowaniami w Amercian Top Team, jednym z najlepszych klubów na świecie, będzie chciał pokazać to, co fani znad Wisły mieli szansę oglądać w zwycięskich bojach z Benem Lagmanem, Aslambekiem Saidovem, Davidem Zawadą, Jessim Taylorem czy Johnem Maguire’em.

KSW 46 - DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY. Gdzie i kiedy KSW 46?

Bruce Souto znany jest nie tylko w rodzinnej Brazylii, gdzie sięgnął po tytuł cenionej organizacji Jungle Fight, ale także w Europie. Soldado de Cristo ma na koncie zwycięstwa w topowych rosyjskich organizacjach M-1 oraz ACB. W ostatnich sześciu starciach zawodnik z Kraju Kawy zawsze wygrywał, a trzech przeciwników był w stanie skończyć przed czasem. Przekrojowy reprezentant Gordin Fight Team świetnie potrafi korzystać z umiejętności parterowych, o czym przekonało się jego trzech rywali, ale równie dobrze radzi sobie w stójce, o czym świadczy chociażby nokaut zafundowany Rickowi Palharesowi wysokim kopnięciem.

KSW 46 - karta walk, walki

Walką wieczoru gali KSW 46 w Gliwicach będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem, a legendą sportów walki nad Wisłą, Mamedem Khalidovem. W drugim najważniejszym pojedynku mistrz kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot będzie miał okazję jako pierwszy w historii KSW sięgnąć po drugi tytuł, ponieważ zmierzy się z Kleberem Koike Erbstem o tytuł dywizji piórkowej. W jednej z głównych walk wieczoru Salahdine Parnasse będzie miał szansę pokonać drugiego byłego mistrza z rzędu w pojedynku z Marcinem Wrzoskiem. Naprzeciw Mariana Ziółkowskiego stanie Gracjan Szadziński, a brazylijski łowca polskich skalpów, Daniel Torres zmierzy się z Romanem Szymańskim. Bohater śląskich fanów, Artur „Kornik” Sowiński zmierzy się w kategorii lekkiej z Kamilem Szymuszowskim. W wadze koguciej Antun Racić spróbuje pokonać kolejnego Polaka, a na jego drodze stanie Sebastian Przybysz. Wrocławianin Michał Michalski spotka się z młodym i obiecującym Krystianem Kaszubowskim.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze