Krzysztof Radzikowski - REKORD GUINNESSA pobity przez gwiazdę Gogglebox

i

Autor: fot./instagram.com/krzysztofradzikowski Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski - REKORD GUINNESSA pobity przez gwiazdę Gogglebox

2018-12-20 10:21

Gwiazdor programu Gogglebox. Przed telewizorem został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Dowiedzcie się więcej o wyczynie Krzysztofa Radzikowskiego.

Krzysztof Radzikowski - wielu Polaków zna go z show Gogglebox. Przed telewizorem, gdzie wraz ze swoim przyjacielem, Dominikiem Abusem, komentował nadawane w telewizji programy. Teraz to jego niezwykły wyczyn jest komentowany! Krzysztof Radzikowski pobił rekord Guinnessa dzięki swojej ponadprzeciętnej sile.

Hammer hold - Krzysztof Radzikowski pobił rekord w tej dyscyplinie

W Gogglebox. Prezd telewizorem, Krzysztof Radzikowski występuje od kilku lat, ale to nie telewizja jest jego głównym powołaniem. Radzikowski to przede wszystkim jeden z najlepszych polskich i światowych strongmanów. Na koncie ma wiele sukcesów w zawodach siłaczy. Teraz dopisuje do nich rekord Guinnessa w dyscyplinie Hammer hold.

YouTube - najpopularniejsze polskie kanały 2018 [TOP 10]

Hammer hold to jedna z wytrzymałościowych konkurencji dla strongmanów. Polega ona na trzymaniu młotów o wadze 5,5 kg przed głową przez jak najdłuższy czas. Żaden z nich nie może opaść poniżej 90 stopni nachylenia. Krzysztof Radzikowski utrzymał młoty przez 1 min 36 sek, dzięki czemu zapisał się w Księdze Rekordów Guinnessa.

Obciążenie na kciuki było tak wielkie, że myślałem, ze ścięgna strzelą jak struny w gitarze - napisał na Insgagramie

Krzysztofowi Radzikowskiemu gratulujemy siły i wytrzymałości. Życzymy kolejnych sukcesów!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE