Krystian Wilczak - Maciej Szewczyk: WYNIK walki na Fame MMA 12

2021-11-20 21:58
Fame MMA
Autor: Karol Makurat/REPORTER

Fame MMA 12 to jedno z największych wydarzeń tego miesiąca. Wynik walki Filip Filipek Marcinek - Amadeusz Ferrari Rośli interesuje wiele osób. Nie każdy mógł obejrzeć walkę na żywo, a więc niektórzy zadają sobie jedno pytanie: kto wygrał? Sprawdź, jak wyglądało starcie. Poznajcie wszystkie szczegóły w ESKA.pl.

Krystian Wilczak - Maciej Szewczyk: WYNIK walki na Fame MMA 12 interesuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu mamy do czynienia z pojedynkiem pomiędzy dwoma ciekawymi zawodnikami. Krystian Wilczak dał się poznać większej publiczności występując w reality-show Ex na plaży, w której również wystąpił Wojtek Gola - włodarz federacji Fame MMA. Z kolei Maciej Szewczyk zajmuje się programowaniem maszyn, a rozwija własną markę odzieżową. Wiele osób kojarzy go z Fame MMA, gdzie miał okazję stanąć twarzą w twarz z Dawidem 'Ambro' Ambroziakiem oraz Gamou Fallem. Jak zakończyło się ich starcie?

WSZYSTKO O FAME MMA 12 | ESKA XD - Radio Eska #35

Krystian Wilczak - Maciej Szewczyk: WYNIK

Walka Krystian Wilczak - Maciej Szewczyk to czwarte starcie w karcie Fame MMA 12. Walka zakończyła się spektakularnym zwycięstwem Krystiana Wilczaka! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze