Konferencja Williamsa 22.11.2018 NA ŻYWO - gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]

2018-11-22 10:14
Konferencja Williamsa NA ŻYWO - gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]
Autor: Jean-Francois Galeron / Foto Olimpik / REPORTER / EAST NEWS

Konferencja Williamsa, to wydarzenie, na które czekają polscy kibice trzymający kciuki za Roberta Kubicę. W czasie spotkania zespołu z Groove z przedstawicielami mediów na świecie ma dojść do podpisania przez polskiego kierowcę kontraktu! Nie możecie tego przegapić, więc podrzucamy szczegóły transmisji - na ESKA.pl

Konferencja Williamsa 22.11.2018 NA ŻYWO przyciągnie uwagę wszystkich kibiców. Właśnie podczas jej trwania dojdzie do podpisania przez Roberta Kubicę kontraktu drugiego kierowcy wyścigowego! Gdzie i o której konferencja Williamsa? Transmisja udostępniona będzie zapewne na oficjalnym profilu Williams Racing na Facebooku. Gdzie jeszcze można się jej spodziewać?

ROBERT KUBICA w F1 kierowcą Williamsa 2019! Ile zarobi polski kierowca?

[AKTUALIZACJA] Zespół zaskoczył wszystkich i zapowiedział dodatkową konferencję prasową. Claire Williams, drugi szef Williamsa, spotka się z mediami i przedstawi nowego kierowcę. Pierwsza, niezapowiadana wcześniej konferencja rozpocznie się 22.11.2018 o godzinie 13.00 czasu w Abu Dhabi, czyli o 10.00 czasu polskiego. Szczegóły transmisji nie zmieniają się i znajdziecie je poniżej.

Konferencja Williamsa na żywo - transmisja

O której i gdzie konferencja prasowa Williamsa? Samo wydarzenie odbędzie się w Abu Dhabi, gdzie 25 listopada 2018 odbędzie się ostatni w sezonie wyścig Formuły 1. Transmisja konferencji, na której Robert Kubica podpisze (jak donosi Przegląd Sportowy) dwuletni kontrakt rozpocznie się o godzinie 17.00. Oprócz Facebooka, powinna zostać udostępniona na kanale WilliamsF1TV na YouTube. Na konferencji obecni będą:

  • Claire Williams (Zastępca szefa zespołu)
  • Serguei Beloussov (Założyciel i dyrektor generalny Acronis)
  • Rob Smedley (Kierownik działu inżynierii wydajności)
  • Sergey Sirotkin (Kierowca Formuły 1, Williams Racing)
  • Robert Kubica (Kierowca rezerwy i rozwoju dla Williams Racing)

OFICJALNIE ROBERT KUBICA KIEROWCĄ WILLIAMSA RACING!!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze