Kolejność wszystkich walk Fame MMA 29.09.2023. O której walki Fame Friday Arena 2

i

Autor: FAME MMA / Facebook Kolejność wszystkich walk Fame MMA 29.09.2023. O której walki Fame Friday Arena 2

SPORT

Kolejność wszystkich walk Fame MMA 29.09.2023. O której walki Fame Friday Arena 2?

2023-09-29 19:02

Kolejność wszystkich walk Fame MMA 29.09.2023 sprawi, że będziecie wiedzieć, który pojedynek będzie następny. W czasie drugiej odsłony gali projektu Fame Friday Arena zobaczymy jedenaście starć, w tym rewanż pomiędzy Michałem Boxdelem Baronem a Pawłem Jóźwiakiem. Kibice są też ciekawi, jak zaprezentuje się Fagata w powrocie do klatki MMA, a także interesuje ich forma Piotra Liska, który w 2024 roku pojedzie walczyć o złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Spis treści

 1. Kolejność walk Fame Friday Arena 2 - kto, kiedy walczy?
 2. Kolejność Fame Friday Arena 2 - o której godzinie walki?

Kolejność wszystkich walk Fame MMA 29.09.2023 nie jest tajemnicą. Informacja o tym, kto, kiedy wejdzie do okrągłej klatki, a także o której walki na Fame Friday Arena 2 wzbudza dużą ciekawość. A organizatorzy po raz kolejny ułożyli zestawienia w karcie w taki sposób, by kibicom emocje towarzyszyły od pierwszego do ostatniego starcia. Kolejność na Fame Friday Arena 2 ciekawi przede wszystkim ze względu na pojedynek pomiędzy Josefem Bratanem a Maksymilianem Wiewiórką oraz Kacprem Błońskim a Danielem Ostaszewskim. Internauci oczekują sporo emocji w starciu Arkadiusza Tańculi z Adrianem Polańskim i Alana Kwiecińskiego z Dominikiem Zadorą. W walce wieczoru natomiast Michał Boxdel Baron stoczy drugi pojedynek z Pawłem Jóźwiakiem. Włodarz Fame w pierwszym zdecydowanie przeważał, a wszystko z powodu ogromnej różnicy wagi.

Fame MMA 20 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 18.11.2023?

Piotr Lisek szczerze o walce w FAME z Daro Lwem. Zwrócił się do hejterów

Kolejność walk Fame Friday Arena 2 - kto, kiedy walczy?

Kolejność walk Fame Friday Arena 2 wynika z popularności danych zawodników, a także konfliktu pomiędzy nimi. Im bardziej skłóceni influencerzy, tym wyżej znaleźli się w karcie. Pod uwagę brane są również emocje, jakie mogą dostarczyć poszczególne pojedynki. Pierwszy do klatki wejdzie debiutant, Andrzej Czysz znany z programu Love Never Lies. Jego rywalem jest partner Karoliny Pisarek, Roger Salla. Oto pełna kolejność walk Fame MMA 29.09.2023.

 1. Roger Salla - Andrzej Endi Czysz
 2. Łukasz Mandzio Samon - Karol Karolek Dabrowski
 3. Piotr Lisek - Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk
 4. Filip Zabielski - Robert Sutonator Pasut
 5. Agata Fagata Fąk - Martyna Brylantynka Janusz
 6. Marcin Rafonix Krasucki - Marcin Xayoo Majkut
 7. Alan Kwieciński - Dominik Zadora
 8. Arkadiusz Tańcula - Adrian Polak Polański
 9. Josef Bratan - Maksymilian Wiewiór Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 10. Kacper Blonsky - Daniel Ostry Ostaszewski (Boks, małe rękawice, no-limit)
 11. Michał Boxdel Baron - Paweł Prezes FEN Jóźwiak (K-1, małe rękawce)

Kolejność Fame Friday Arena 2 - o której godzinie walki?

Pierwsza walka na Fame Friday Arena 2 rozpocznie się chwilę po godzinie 20:00. Około 20:40 powinniśmy znać już rezultat i obserwować wychodzących do klatki bohaterów drugiego starcia. Ciężko jest przewidzieć, kiedy odbędzie się poszczególne starcie. Przypuszczać można jednak, że około 22:30 będziemy w połowie gali, czyli po starciu Marcina Rafonixa Krasuckiego z Marcinem Majkutem.

Fame MMA 20 - kiedy jest i kto walczy na jubileuszu? DATA, MIEJSCE, KARTA WALK, BILETY