Kolejność walk Fame MMA 14 - kto, kiedy i o której godzinie walczy?

i

Autor: FAME MMA Kolejność walk Fame MMA 14 - kto, kiedy i o której godzinie walczy?

Kolejność walk Fame MMA 14 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

2022-05-14 22:59

Kolejność walk na Fame MMA 14 wzbudza ciekawość wśród internautów. Kiedy walka wieczoru? O której godzinie walczy Fagata, kiedy do oktagonu wejdzie Szeliga, a kiedy Dawid Malczyński? Niewątpliwie taka rozpiska ułatwi i sprawi, że wyczekiwanie na ulubiony pojedynek będzie przyjemniejszy. Sprawdźcie kolejność walk Fame MMA 14 maja już teraz.

Kolejność walk Fame MMA 14 - kto, kiedy i o której godzinie walczy? Niewątpliwie kolejność walk na Fame MMA 14 maja 2022 wzbudza dużą ciekawość wśród wiernych fanów walk w federacji, ale również osób, które dopiero pierwszy raz wykupiły PPV Fame MMA 2022. Wiedza o tym, kto, kiedy walczy pozwoli dobrze zaplanować czas w oczekiwaniu na najgorętszy pojedynek. Pierwsza do oktagonu wejdzie Katarzyna Alexander, która zmierzy się z Weroniką Jaroniewską. Następnie zobaczymy pojedynek Dawida Malczyńskiego z Mariuszem Hejterem Słońskim i zdecydowanie w tym pojedynku ciężko wytypować faworyta. Karta walk Fame MMA 14 to przede wszystkim walka wieczoru. Głównym bohaterem będzie Tromba z Ekipy Friza, który skrzyżuje rękawice z Gimperem. Kibice poczują ogromne emocje także podczas pojedynku Piotra Szeligi z Normanem Parke. 

FAME MMA 14 LIVE - RELACJA ONLINE 14.05.2022, WYNIKI NA ŻYWO, WALKI, SKRÓTY WIDEO

TROMBA vs GIMPER [FAME MMA 14, KARTA WALK] | ESKA XD - Hotplota #47

Kolejność walk Fame MMA 14 - kto, kiedy?

Kolejność walk na Fame MMA 14 wywołuje duże emocje wśród kibiców. Kto walczy w pierwszej kolejności? Kiedy walka wieczoru na Fame MMA 2022O której godzinie do walki wyjdzie Tromba, Gimper, a o której godzinie walka Fagaty i Moniki Kociołek? Te i inne pytania zyskują na mocny z każdą kolejną chwilą. Im bliżej do gali, tym więcej pytań odnośnie walk Fame MMA 14. Oto oficjalna kolejność walk na Fame MMA 14 maja 2022:

  1. Wiktoria Jaroniewska - Katarzyna Laluna Alexander
  2. Dawid Malczyński - Mariusz Hejter Słoński
  3. Mateusz Muran Murański - Alan Alanik Kwieciński
  4. Mateusz Fit Lovers Janusz - Adam Aj Josef
  5. Maksymilian Wiewiór Wiewiórka - Krystian Krycha Wilczak: walka o pas w kategorii do 77 kilogramów
  6. Piotr Szeliga - Norman Parke: K1, rzymska klatka
  7. Agata Fagata Fąk - Monika Kociołek: Co-main Event
  8. Sergiusz Nitro Górski - Marcin Xayoo Majkut: Co-main Event
  9. Mateusz Tromba Trąbka - Tomasz Gimper Działowy: WALKA WIECZORU

Kolejność walk Fame MMA 14 - o której godzinie walki?

Pierwsza walka na Fame MMA odbędzie się zaraz po godzinie 20:00. Ostatniej trzeba spodziewać się około 23:30. Wszystko zależy od tego, jak poukładają się wszystkie walki na Fame MMA. 

Sonda
Mariusz Pudzianowski na Fame MMA - czy chciałbyś zobaczyć?